Gdzie oglądać UFC 261: Usman vs Masvidal 2?

Gdzie oglądać UFC 261: Usman vs Masvidal 2?

Gala UFC 261 zbliża się już wielkimi krokami. Wielu fanów MMA nurtuje pytanie, gdzie obejrzeć walkę wieczoru Usman vs Masvidal 2 oraz inne pojedynki podczas wydarzenia. Miłośnicy mieszanych sztuk walki mają kilka możliwości obejrzenia transmisji na żywo UFC 261. Galę można obejrzeć standardowo dzięki transmisji telewizyjnej. Jest również kilka alternatyw transmisji online. 

Na UFC 261 głównym starciem będzie rewanż pomiędzy Kamaru Usmanem a Jorge Masvidalem. W obronie pasa stanie także Zhang Weili, czyli była pogromczyni Joanny Jędrzejczyk oraz Walentina Szewczenko, która zmierzy się z Jessicą Andrade. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym znajdą się informacje na temat transmisji na żywo UFC 261. 

Transmisja Usman vs Masvidal 2 – gdzie obejrzeć? 

Jak zaznaczyliśmy na wstępie szansę na obejrzenie UFC 261: Usman vs Masvidal 2 będą mieli jednakowo użytkownicy TV oraz zwolennicy transmisji internetowych. Źródła cztransmisji będą oferowały różną jakość i będą odmienne pod względem kosztów dostępu. Którą transmisję wybrać? W tym przypadku najistotniejsze będą prywatne preferencje. 

Oglądaj walkę Usman vs Masvidal 2 w telewizji 

Transmisję walki Usman vs Masvidal 2 będą mogli oglądać posiadacza platformy telewizyjnej Cyfrowy Polsat oraz niektórych sieci kablowych. Główna karta UFC 261 na czele z rewanżową walką Usman vs Masvidal będzie transmitowana na kanale Polsat Sport. Jakie są zalety tej transmisji? Przede wszystkim bardzo wysoka rozdzielczość i gwarancja płynności transmisji. Dodatkowo widowisko, oglądane na wspomnianym kanale okraszone będzie polskim komentarzem oraz wypowiedziami ekspertów. Co jednak w przypadku, gdy obowiązki nie pozwalają oglądać gali w domu lub po prostu nie posiadamy odpowiedniego kanału? Oczywiście wtedy pozostają transmisje online.  

Gdzie oglądać UFC 261 online? 

Transmisję online walki Usman vs Masvidal 2 można obejrzeć na platformie Ipla oraz dzięki bukmacherowi Fortuna. Po wykupieniu dostępu do Ipla uzyskujemy dostęp do kanału Polsat Sport, na którym odbędzie się transmisja UFC 261. Wspomniany kanał uzyskamy, wykupując pakiet sport za 20 PLN (cena za 30 dni). Walkę Usman vs Masvidal 2 oraz resztę walkę z karty UFC 261 można obejrzeć dzięki transmisji na żywo u bukmachera Fortuna. Jak uzyskać do niej dostęp? Wystarczy posiadać konto u bukmachera oraz minimalną ilość środków na swoim profilu gracza. 

Zakłady bukmacherskie na walkę Usman vs Masvidal 2

UFC 261 to nie tylko atrakcja dla fanów MMA, ale także istotne wydarzenie dla bukmacherów, którzy przygotowali na nie bogaty rynek zdarzeń. Kursy bukmacherskie na walkę Usman Masvidal 2 są naprawdę kuszące i mogą przynieść dość spory profit typerom. 

W walce wieczoru o pas wagi półśredniej zmierzą się Kamaru Usman oraz Jorge Masvidal. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest aktualny mistrz – Usman, który nie tak dawno temu pokonał “Gamebreada” jednogłośną decyzją. W walkach mistrzowskich kobiet również faworytkami według kursów bukmacherskich są mistrzynie – Zhang Weili oraz Walentina Szewczenko

Przed galą UFC szczególnie warto śledzić oferty legalnych bukmacherów. Dlaczego? Przed dużymi zdarzeniami bukmacherzy proponuję wiele ciekawych promocji, które mogą niezwykle opłacić się graczom. Nowi użytkownicy mają dodatkowo możliwość odebrania atrakcyjny bonusów na start. 

UFC 261 – kiedy się odbędzie? 

Gala UFC 261 odbędzie się 24 kwietnia w Jacksonville na Florydzie. Co więcej, na wydarzeniu ma pojawić się nawet 15 tysięcy fanów. Główną atrakcją wieczoru będzie pojedynek rewanżowy o pas wagi półśredniej UFC Usman vs Masvidal 2.

FAQ

Gdzie obstawić zakłady na walkę Usman vs Masvidal 2?

Zakłady na walkę Usman vs Masvidal 2 warto obstawić u bukmachera Fuksiarz.pl.

Transmisja walki Usman vs Masvidal 2 – gdzie oglądać?

Walkę wieczoru UFC 261 można oglądać w TV na kanale Polsat sport oraz online na platformie Ipla i u legalnego bukmachera Fortuna.

Kiedy odbędzie się walka Usman vs Masvidal 2?

Walka odbędzie się na UFC 261 w dniu 24 kwietnia 2021 roku.

Kto jest faworytem walki Usman vs Masvidal 2?

Zdecydowanym faworytem według kursów bukmacherskich jest aktualny mistrz Kamaru Usman.

You may also like

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Tuż przed pierwszym weekendem lutego fani freak fightów zadają sobie pytanie, gdzie oglądać High League 2? W tym artykule dowiecie...

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Emocje po poprzedniej gali nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a już szykuje się nam Fame MMA 12! Gdzie oglądać...

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, która ma być najciekawszą edycją w tym roku. KSW 64 odbędzie się w...

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Zaszły kolejne zmiany pod względem praw telewizyjnych w europejskich rozgrywkach piłkarskich. Gdzie teraz oglądać Ligę Europy? Już nie obejrzymy jej...

Back to Top