Transmisje TV w TOTALbet

Transmisje TV w TOTALbet

Tylko część polskich legalnych bukmacherów posiada w swojej ofercie transmisje TV. Do tego grona należy bukmacher TOTALbet, który jest jednym ze świeższych graczy w branży. Jak na razie radzi sobie jednak bardzo dobrze, ponieważ ma wysoki bonus powitalny, możliwość gry bez podatku, a do tego dochodzi możliwość oglądania transmisji na żywo w TOTALbet. Już na tym etapie TOTALbet prześcignął znaczną część konkurencji. Jak tak dalej pójdzie, stanie się jednym z najpoważniejszych bukmacherów na rynku. 

Rejestracja z kodem promocyjnym TOTALbet

Chcąc oglądać transmisje u bukmachera TOTALbet, należy założyć najpierw konto. To bardzo szybki proces, zwłaszcza w przypadku rejestracji tymczasowej. Nie musisz podawać swoich wszystkich danych, ani przesyłać kopii dowodu tożsamości. Wystarczą podstawowe dane, które uzupełnisz w kilka chwil. Pamiętaj jednak, żeby wpisać kod promocyjny TOTALbet podczas rejestracji. Wystarczy wpisać kod o treści “PREZENT” w odpowiednią rubrykę, a otrzymasz możliwość skorzystania ze specjalnej oferty bukmachera TOTALbet.

Darmowe transmisje LIVE

Bukmacherzy oferują transmisje, jednak są one darmowe wyłącznie dla graczy, którzy spełniają odpowiednie warunki. Gdyby każdy mógł sobie wejść ot tak na stronę bukmachera i obejrzeć mecz, telewizja pewnie mocno by to odczuła. Z kolei bukmacherzy nie odnosiliby z tego żadnych korzyści. W TOTALbet należy mieć środki na koncie lub postawić zakład na interesujące nas wydarzenie. Wtedy otrzymamy dostęp do oglądania transmisji na żywo. To chyba całkiem uczciwy układ.

Co można oglądać w TOTALbet?

Bukmacher TOTALbet oferuje kilka dyscyplin, z których możemy oglądać relacje na żywo. Są to piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie i tenis stołowy. Poza tym mamy również możliwość oglądania wszystkich zdarzeń e-sportowych. TOTALbet przykłada dużą wagę do zakładów z tej kategorii, więc udostępnia również transmisje z pojedynków gamerskich. Większość zdarzeń nie jest popularnych, więc warto sprawdzać na bieżąco, co w swojej ofercie transmisji ma TOTALbet.

Streamy na żywo

Transmisje w TOTALbet wyglądają bardzo przyzwoicie zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i na aplikacji bukmacherskiej. Wystarczy przejść do działu zakładów na żywo i tam odnaleźć zakładkę pod nazwą “transmisje TV”. Zobaczymy wtedy rozkład planowanych transmisji na żywo na kilka najbliższych dni. Wszystko przejrzyście podzielone na dyscypliny i godziny transmitowania. Nie da się w tym pogubić, więc warto przyjrzeć się bliżej transmisjom na TOTALbet.

Dla kogo transmisje w TOTALbet?

Transmisje na żywo w TOTALbet przeznaczone są dla graczy posiadających konto u bukmachera. Nie można wejść sobie z zewnątrz i zwyczajnie oglądać mecze. To oznacza, że osoby niepełnoletnie nie obejrzą żadnych transmisji. Do założenia konta wymagane jest bowiem posiadanie 18 lat. Osoby mające konto, środki na nim lub stawiające zakład na zdarzenie, które chcą oglądać, mogą bez przeszkód cieszyć się transmisją.

TOTALbet TV – ocena i podsumowanie

Wchodząc na stronę bukmachera TOTALbet możemy uzyskać dostęp do mniej popularnych spotkań, których nie obejrzymy w telewizji. Trzeba jednak otwarcie powiedzieć, że transmisje mimo iż są dobrej jakości, to w ofercie często zabraknie spotkań, których rzeczywiście chcielibyśmy zobaczyć. Warte uwagi jest to, że transmisje możemy oglądać zarówno na stronie internetowej TOTALbet, jak i za pośrednictwem aplikacji. Jedyne czego potrzeba, to zalogowanie się na swoje konto. Niestety nie uświadczymy tutaj komentatorów, więc dla kogoś, kto lubi posłuchać komentarza w trakcie meczu, może być to minus.

Back to Top