Transmisje live w Superbet. Czy streaming live jest dostępny w Superbet?

Transmisje live w Superbet. Czy streaming live jest dostępny w Superbet?

Mecze na żywo w Superbet 

Superbet należy do grona legalnych bukmacherów. Swoją działalność rozpoczął w lutym 2020. Od samego początku umożliwia graczom oglądanie transmisji live z kilku dyscyplin sportowych. 

Jak oglądać mecze na żywo w Superbet? 

Oglądanie meczów na żywo u bukmachera Superbet jest za darmo. Wystarczy mieć zarejestrowane konto gracza. Aby obejrzeć transmisję z meczu: 

  1. Wejdź na oficjalną stronę www Superbeta.
  2. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie.
  3. Odnajdź mecz, jaki nas interesuje.
  4. Sprawdź, czy obok znajduje się symbol kamery, który oznacza, że transmisja z meczu jest dostępna.
  5. Jeśli symbol kamery znajduje się obok wybranej rozgrywki, kliknij i rozpocznij oglądanie, jeśli nie ma, to oznacza, że stream jest niedostępny.

Aplikacja mobilna Superbet 

Bukmacher Superbet udostępnił swoim graczom aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki niej możemy korzystać ze wszystkich funkcji bukmachera, wpłacać i wypłacać pieniądze, obstawiać zakłady, a także oglądać transmisje online z meczów. Dzięki opcji live streaming możesz obejrzeć mecz niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. To duże udogodnienie szczególnie dla graczy, którzy lubią obstawiać na żywo. Oglądany mecz możesz również przesunąć w dolny róg ekranu tak, aby nie przeszkadzał Ci podczas sprawdzania oferty bukmachera Superbet. 

Jak obejrzeć transmisję na żywo w aplikacji?

Przede wszystkim musisz zainstalować aplikację na swoim telefonie. Następnie niezbędne jest założenie konta w serwisie bukmacherskim. Rejestracja poprzez aplikację jest nie tylko możliwa, ale i bardzo łatwa do przejścia. Pamiętaj, aby podać prawidłowe dane  w kwestionariuszu rejestracyjnym. Dalej postępuj zgodnie z instrukcją. 

  1. Po zalogowaniu się w aplikacji przejdź do sekcji Live.
  2. Wejdź w wydarzenie, które chcesz zobaczyć i sprawdź, czy obok niego widnieje symbol kamery. Symbol kamery w prawym górnym rogu oznacza, że transmisja jest dostępna. 
  3. Kliknij w symbol kamery. 
  4. Rozpocznij oglądanie transmisji z meczu na Superbet mobile!

Transmisje live u bukmacherów – jak to działa?

Tradycyjne telewizje biorą udział w przetargach, by móc transmitować mecze live. Bukmacherzy działają inaczej. Na swoich platformach udostępniają transmisje bez studia telewizyjnego, głosu komentatorów, czy wywiadów. Dzięki temu bukmacherzy mogą kupić pakiet transmisji na żywo na kilkanaście sportów od zewnętrznych dostawców.

Gdzie jeszcze można oglądać transmisje live? 

Najwyżej oceniani bukmacherzy mają imponujące streamingi live z najważniejszych wydarzeń sportowych. Na pierwszym miejscu należy wymienić STS, Betclic i Fortunę. Według nas tych trzech bukmacherów plasuje się na podium. Transmisje z meczów obejrzymy także na LV BET, PZBUK, TOTALbet i forBET.

Streaming online w Superbet – podsumowanie 

Coraz więcej zakładów bukmacherskich decyduje się na to, by zainwestować w transmisje live. Dostępność streamingu z meczów prawie zawsze wiążę się z możliwością obstawiania zakładów na mecze na żywo. Na wyjątkowe wydarzenia sportowe bukmacherzy oferują specjalne promocje i bonusy, dlatego warto na bieżąco śledzić ich ofertę. 


Zachęcamy do przeczytania recenzji podcastu 2 Angry Men, którzy podjęli współpracę z nowym legalnym bukmacherem Superbet.

Back to Top