Transmisje live w Betclic. Oglądaj mecze u bukmachera Betclic

Transmisje live w Betclic. Oglądaj mecze u bukmachera Betclic

Betclic TV to dobry dodatek do oferty tego legalnego bukmachera. Dzięki rejestracji w serwisie Betclic będziesz miał dostęp nie tylko do bogatej oferty zakładów, ale i transmisji z meczów live!

Streaming online w zakładach na żywo

Transmisje z meczów na żywo są udogodnieniem proponowanym przez bukmacherów online. Dostępność transmisji znacznie ułatwia typowanie meczów na żywo. Wciąż jednak usługa streaming live nie jest standardem u polskich bukmacherów. Nie wszystkie zakłady bukmacherskie, które mają w swojej ofercie zakłady na żywo, udostępniają mecze live. 

Betclic live stream online

Dostęp do Betclic TV mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Aby móc oglądać streaming live, musisz więc przejść przez proces rejestracji i weryfikacji. Warto podkreślić, że tylko osoby pełnoletnie mogą korzystać z usług bukmachera. By włączyć mecze, należy mieć jakiekolwiek środki na koncie lub obstawić zakład na mecz, który chcesz obejrzeć. 

Transmisje w ramach Betclic TV obejrzymy zarówno na stronie www bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej. W obu przypadkach, gdy chcemy uruchomić transmisję z meczu, musimy wybrać zakładkę „na żywo” i odnaleźć interesujące nas spotkanie. Mecze transmitowane w Betclic TV będą oznaczone odpowiednią ikoną. Wystarczy w nią kliknąć, by włączyć streaming live.

betclic tv

Match tracker w Betclic 

Ciekawą funkcją, która pojawia się już w większości aplikacji bukmacherskich, jest Match Tracker. Co to takiego? Match tracker (znany również jako live tracker) to relacje z meczów,  które składają się z komentarzy tekstowych oraz wizualizacji graficznej wydarzeń meczowych. Match tracker pełni funkcję zastępczą do live streamingu i choć nie opieralibyśmy na nim swoich typów, to może posłużyć jako wskazówkę podczas obstawiania na żywo. 

Match tracker Betclic ma bardzo przyjemną szatę graficzną. W sposób jednoznaczny pokazuje sytuację meczową. Poniżej zamierzamy screenshot z aplikacji bukmacherskiej Betclic, na którym widać funkcję match tracker, która odzwierciedla wynik podczas meczu tenisa.

match tracker

Oglądaj mecze u legalnego bukmachera Betclic 

Na ten moment jedynie wąskie grono polskich bukmacherów umożliwia oglądanie meczów live na swoich platformach. Wśród nich znalazł się Betclic, który jest legalnym polskim bukmacherem, który prowadzi swoją działalność na podstawie przyznanej mu licencji przez Ministerstwo Finansów. Klienci Betclic mogą być więc pewni, że Betclic nie łamie polskiego prawa i działa zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową. Rejestracja u bukmachera Betclic nie tylko pozwoli na oglądanie streamów z najważniejszych sportowych wydarzeń, ale i umożliwi odbiór atrakcyjnego bonusu powitalnego na start.

Back to Top