Jak oglądać mecze w STS TV? Darmowe transmisje sportowe na żywo

Jak oglądać mecze w STS TV? Darmowe transmisje sportowe na żywo

Legalni bukmacherzy starają się udoskonalać swoją ofertę, by przyciągać jak największe grono klientów. Oferują więc wysokie kursy, organizują atrakcyjne promocje, poprawiają możliwości techniczne swoich serwisów i aplikacji mobilnych. Najlepsi legalni bukmacherzy wprowadzają również transmisje na żywo z najciekawszych wydarzeń sportowych. STS niewątpliwie zasłużył sobie na miano jednego z najlepszych bukmacherów na polskim rynku, dlatego dziś przyjrzymy się jakości funkcji live stream online w STS.  

Rejestracja z kodem promocyjnym STS

Aby oglądać mecze w STS TV za darmo, należy mieć konto bukmacherskie w serwisie STS. Rejestracja w STS jest bardzo prosta i nie powinna zająć więcej niż 2 minuty. Bukmacher STS udostępnia szybką rejestrację bez dowodu, dzięki czemu gracz może zacząć obstawianie od razu po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego. Podczas rejestracji nowego konta gracza warto podać kod promocyjny STS o treści “PREZENTSTS”, który odblokuje maksymalną wartość bonusu powitalnego, a Ty skorzystasz z oferty promocyjnej dla VIP-ów.

STS rejestracja

Jak oglądać mecze za darmo? 

Oglądanie transmisji na żywo z meczów w STS TV jest bardzo proste. Zarejestrowany gracz w serwisie bukmacherskim STS będzie miał do nich bezpłatny i nieograniczony dostęp. Jak oglądać mecze w STS TV?

  1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera STS lub pobierz jego aplikację mobilną na telefon.
  2. Odnajdź zakładkę LIVE.
  3. Wybierz interesujące Cię zdarzenie z sekcji “zakłady live”.
  4. Kliknij w zdarzenie, które będzie miało ikonę “TV”.

Warunkiem dostępu do STS TV jest posiadanie jakichkolwiek środków na koncie lub zagranie zakładu w przeciągu ostatnich 24 godzin. 

Live streaming w aplikacji bukmacherskiej STS

Bukmacher STS może pochwalić się jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku. Aplikacja STS jest w pełni funkcjonalnym produktem i może całkowicie zastąpić obstawianie zakładów przez desktop. STS mobile ma tak samo szeroką ofertę zakładów, wyjątkowe bonusy i innowacyjne funkcje, m.in. transmisje na żywo. Aby oglądać streaming live niezależnie od tego, gdzie jesteśmy, musimy jedynie pobrać aplikację na swój smartfon. Pobranie aplikacji nieco się różni w zależności od systemu operacyjnego naszego urządzenia, jednak nikomu nie powinno sprawić większych trudności. Po instalacji apki wystarczy się w niej zalogować i przejść do zakładki “LIVE” na dolnym menu.

mecze na żywo w aplikacji sts

Kto nie może obejrzeć transmisji live w STS?

Bukmacher STS prowadzi swoją działalność w pełni legalnie. Bukmacher organizuje zakłady wzajemne w oparciu o przyznaną licencję od Ministerstwa Finansów (SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12). STS zobowiązany jest do przestrzegania polskiego prawa, które stanowi, że osoby przed ukończeniem 18. roku życia nie mogą brać udziału z obstawianiu zakładów bukmacherskich. Z tego względu osoby niepełnoletnie nie tylko nie utworzą konta w serwisie bukmacherskim STS, ale i nie obejrzą transmisji live z meczów na jego platformie. 

Darmowe transmisje z wydarzeń sportowych w STS TV

STS udostępnia live`y z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Streamy dostępne są legalnie i za darmo. Użytkownicy mogą oglądać je przez stronę www bukmachera oraz STS mobile. W aplikacji mobilnej bukmachera jest dostępna taka sama liczba streamów co na stronie www. Streaming live nie tylko oglądanie meczów, ale również wygodne obstawianie na żywo. STS ma bogatą ofertę zakładów na żywo na różne dyscypliny sportu. Jakość transmisji jest bardzo dobra. Niektórym graczom może przeszkadzać brak trybu pełnoekranowego transmisji na desktopie, jednak jest on dostępny w aplikacji.

Transmisje live u innych legalnych bukmacherów

Bukmacher STS nie jest jedynym, który oferuje transmisje na żywo ze sportowych wydarzeń. W zaszczytnym gronie zakładów bukmacherskich, gdzie obejrzymy streaming live, znaleźli się również Fortuna TV i Betclic TV. Ponadto PZBUK, forBET oraz LV BET również prowadzą transmisję, jednak w dużo mniejszej skali.

Darmowe transmisje sportowe online w STS TV – FAQ

Co można oglądać w STS TV?

Oferta transmisji live w STS TV jest bardzo bogata. Obejrzysz tam najważniejsze wydarzenia z piłki nożnej, tenisa ziemnego, NBA, NHL i wiele innych.

Gdzie można oglądać mecze live w STS TV?

STS TV jest dostępna na oficjalnej stronie bukmachera STS oraz w jego aplikacji mobilnej.

Czy każdy może oglądać mecze w STS TV?

Tak, pod warunkiem, że ma się ukończone 18 lat, ma się zarejestrowane konto na platformie STS. Dodatkową kwestią, o jakiej trzeba pamiętać jest posiadanie jakichkolwiek środków na koncie lub zagranie zakładu w przeciągu ostatnich 24 godzin. 

You may also like

Transmisje live w LV BET

Transmisje live w LV BET

Obstawianie na żywo to spora dawka emocji. Niektórzy gracze całkowicie rezygnują z obstawiania zakładów przedmeczowych, poświęcając swój czas i pieniądze...

PZBuk transmisje wydarzeń sportowych online

PZBuk transmisje wydarzeń sportowych online

Nie każdy bukmacher w Polsce ma w swojej ofercie transmisje live ze sportowych wydarzeń. Na taką propozycję decydują się nieliczni,...

Transmisje na żywo w Superbet. Czy streaming live jest dostępny w Superbet?

Transmisje na żywo w Superbet. Czy streaming live jest dostępny w Superbet?

Spis treści Ukryj 1 Mecze na żywo w Superbet 2 Jak oglądać mecze na żywo w Superbet? 3 Aplikacja mobilna...

Transmisje live w Betclic. Oglądaj mecze u bukmachera Betclic

Transmisje live w Betclic. Oglądaj mecze u bukmachera Betclic

Betclic TV to dobry dodatek do oferty tego legalnego bukmachera. Dzięki rejestracji w serwisie Betclic będziesz miał dostęp nie tylko...

Back to Top