Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego na KSW 59?

Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego na KSW 59?

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 59, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z „Bombardierem” z Senegalu. Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego? Starcie będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i online. Choć pojedynek gigantów pod względem sportowym może nieco odbiegać od wymagań wytrawnych fanów MMA, to z pewnością samo zestawienie jest niezwykle interesujące. Gigant z Senegalu do świata mieszanych sztuk walki zawitał dość niedawno. Z kolei „Pudzian” jest już bardzo doświadczonym zawodnikiem. Z pewnością na pierwszy plan wyjdzie siła, którą prezentują obaj fighterzy. Czy w takim wypadku mamy się spodziewać szybkiego nokautu? Wszystko okaże się już na najbliższej gali spod szyldu KSW 59. My zapraszamy do dalszej lektury, gdzie przedstawimy wszystkie źródła transmisji gali oraz przewidywania dotyczące samego starcia

Pudzianowski  vs „Bombardier”. Gdzie oglądać walkę?

Galę KSW 59, na której zawalczy Pudzianowski można będzie oglądać wyłącznie w systemie PPV. Mówimy oczywiście o legalnych źródłach przekazu, pomijając internetowe streamy pełne natrętnych reklam i wirusów. Walkę Pudzianowski vs „Bombardier” można będzie oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Cena wykupienia gali to 40 PLN.

Pudzianowski vs „Bombardier”  – transmisja TV

Transmisję KSW 59 będą mogli wykupić użytkownicy platformy Cyfrowy Polsat oraz niektórych sieci kablowych. To z pewnością najbardziej komfortowe rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się walkami w najlepszej jakości. Nie każdy jednak będzie mógł pozwolić sobie na oglądanie KSW 59 w domowym zaciszu. Inni z kolei mogą nie mieć dostępu do platformy telewizyjnej, umożliwiającej wykupienie PPV. Na szczęście pozostaje jeszcze kilka innych sposobów, dzięki którym można obejrzeć nadchodzącą wielkimi krokami walkę Pudziana i innych gwiazd KSW.

Transmisja online walki Pudzianowskiego na KSW 59

KSW 59 można oglądać także online za pomocą KSWTV oraz platformy Ipla. Osoby, które nie mają dostępu do desktopów, mogą skorzystać ze swoich urządzeń mobilnych. Na telefony i tablety dostępne są aplikacje KSW i Ipla, które również umożliwiają obejrzenie transmisji KSW w najwyższej jakości, lecz w nieco mniejszym wydaniu.

Zakłady bukmacherskie Pudzianowski vs „Bombardier”

Zakłady i kursy na walkę Pudzianowski vs „Bombardier” są już dostępne u legalnych bukmacherów w Polsce. Najlepsi bukmacherzy nie ograniczają się do jednej i najpopularniejszej opcji, czyli obstawienia zwycięzcy. Udostępniają także szereg innych ciekawych zakładów. W przypadku walki dwóch gigantów opłacalną propozycją będzie rozważenie wariantów związanych z zakończeniem pojedynku przed czasem. Ciężko sobie wyobrazić dwóch kolosów, walczących zaciekle na pełnym dystansie. Rozsądnym wyborem będzie wytypowanie zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego przez K.O/T.K.O. Miłośnicy wysokich kursów mogą zaryzykować i wytypować, że walka zakończy się w pierwszych 60 sekundach starcia. Faworytem bukmacherów jest słynny „Pudzian”. Nic w tym dziwnego, gdyż Polak ma zdecydowanie większe doświadczenie w formule MMA od swojego przeciwnika. Były strongman będzie musiał jednak niezwykle uważać – „Bombardier” z Senegalu posiada monstrualne warunki fizyczne.

Kiedy odbędzie się walka Pudzianowskiego?

Walka Pudzianowskiego odbędzie się 20 marca 2021 roku na KSW 59. Starcie Polaka z Serigne Ousmane Dią, zwanym też „Bombardierem” będzie walką wieczoru wspomnianej gali. KSW 59 będzie drugą galą największej polskiej organizacji MMA w tym roku.

Pudzianowski vs „Bombardier”. Kto wygra walkę?

Kursy bukmacherskie wskazują jako zdecydowanego faworyta Mariusza Pudzianowskiego. Obaj zawodnicy są w tym samym wieku. Ich doświadczenie w zawodowym MMA jest jednak zupełnie odmienne. Senegalczyk stoczył dotychczas zaledwie dwie zawodowe walki. Co prawda wygrał je przez nokaut, jednak ciężko porównywać to do 20 pojedynków w wykonaniu „Pudziana”. Największym atutem „Bombardiera” jest jego tężyzna fizyczna. Polak jednak niejednokrotnie mierzył się z zawodnikami o podobnym profilu do „Bombardiera” i doskonale wie, jak zniwelować atuty dużych rywali. Przewidywania bukmacherów wydają się więc słuszne i to „Pudzian” powinien kończyć galę KSW 59 jako zwycięzca.

FAQ

Gdzie obstawić walkę Pudzianowski vs Bombardier?

Najwięcej zakładów na walkę Pudziana oferuje bukmacher Fortuna.

Gdzie obejrzeć walkę Pudziana?

Walkę Pudziana i inne starcia KSW 59 można obejrzeć w systemie PPV dzięki Cyfrowemu Polsatowi, platformie Ipla oraz KSWTV.

Pudzianowski vs Bombardier – kiedy odbędzie się walka?

Walka odbędzie się 20 marca 2021 roku na KSW 59.

Kto jest faworytem starcia Pudzianowski vs Bombardier?

Faworytem walki wieczoru KSW 59 według bukmacherów jest Mariusz Pudzianowski.

You may also like

Gdzie oglądać Premier League na żywo?

Gdzie oglądać Premier League na żywo?

Zastanawiasz się, gdzie oglądać Premier League? Nie mogłeś lepiej trafić. W niniejszym tekście opiszemy wszystkie miejsca i sposoby, dzięki którym...

Gdzie oglądać galę KSW 60?

Gdzie oglądać galę KSW 60?

Przed każdą galą spod szyldu KSW pojawiają się liczne pytania o jej transmisji na żywo. Gdzie więc obejrzeć KSW 60...

Gdzie oglądać UFC 261: Usman vs Masvidal 2?

Gdzie oglądać UFC 261: Usman vs Masvidal 2?

Gala UFC 261 zbliża się już wielkimi krokami. Wielu fanów MMA nurtuje pytanie, gdzie obejrzeć walkę wieczoru Usman vs Masvidal...

Gdzie oglądać galę KSW 59?

Gdzie oglądać galę KSW 59?

Przed każdą galą KSW sympatycy MMA szukają informacji na temat jej transmisji. Zasadna będzie więc odpowiedź na pytanie – gdzie...

Back to Top