Otrzymuj Premium Typy i zacznij wygrywać w zakładach bukmacherskich!

Otrzymuj Premium Typy i zacznij wygrywać w zakładach bukmacherskich!

W dzisiejszych czasach zakłady bukmacherskie osiągnęły bardzo dużą popularność. Premium Typy są projektem, który przy takim stanie rzeczy może osiągnąć dużą korzyść. Oczywiście najczęściej obstawiana jest piłka nożna i nie ulega wątpliwości, że gracze w znacznej większości interesują się właśnie tą dyscypliną. Odkąd można obstawiać mecze online, typy na wydarzenia sportowe stały się powszechne. Często zdarza się, że kibice dyskutują nie tylko na temat konkretnego spotkania, ale również o zakładach, które go dotyczą. Wielu z nich ma naprawdę sporą wiedzę na temat obstawiania, co przekłada się na korzyści finansowe.

wygląd strony głównej premium typy

Typy i analizy

Żeby jednak zyskiwać na zakładach, trzeba mieć po prostu szczęście lub umieć dokonywać trafnych analiz. Obstawianie wiąże się z ryzykiem, a że ryzykujemy własnymi pieniędzmi, lepiej będzie się zabezpieczyć. W tym celu gracze przeprowadzają wnikliwe analizy bukmacherskie, żeby ich typy miały większe szanse trafienia. Na co trzeba zwracać uwagę przy takiej analizie?

  • forma zespołu
  • kadra klubu
  • wykluczeni zawodnicy
  • kontuzje
  • statystyki meczowe
  • przebieg ostatnich spotkań

Do powyższych dochodzi jeszcze wiele innych czynników, ale te są podstawą, żeby mieć szansę na pomyślną analizę. Eksperci na premiumtypy.pl sprawią, że nie będziesz tego musiał robić i wszystko dostaniesz podane gotowe na tacy. Najlepsze jest jednak to, że taka usługa jest zupełnie darmowa, a typy będziesz otrzymywać codziennie przez cały rok.

przykładowa wygrana w programie premium typy

Premium Typy dla każdego za darmo

Sprawdziliśmy czy tak to rzeczywiście działa i nie możemy się do niczego przyczepić. Wystarczy jedynie rejestracja w serwisie “Typy Premium” oraz założenie konta u jednego z bukmacherów partnerujących temu portalowi. Wymagany jest co prawda depozyt do wybranego przez nas bukmachera:

  • Fuksiarz
  • Betcris
  • Betclic
  • Superbet

ale te pieniądze w ostateczności należą do nas, więc nie ma tu mowy o żadnej zapłacie. Najlepsze kursy bukmacherskie znajdziemy w Superbet, który prowadzi też transmisje live. Jeśli chodzi o najkorzystniejsze promocje na zakłady piłkarskie, to takimi bez wątpienia dysponuje Fuksiarz. W Betcrisie możemy liczyć na cotygodniowe cashbacki, jeśli bilans naszych zakładów wychodzi na minus. Bukmacher Noblebet proponuje mnóstwo promocji na całą ofertę zakładów. Typy Premium są darmowe i powstały po to, aby ułatwić życie graczom i dać im szansę na zyski z zakładów bukmacherskich. Każdy użytkownik może liczyć na kilkadziesiąt typów dziennie wraz z rzeczową analizą. Skorzystanie z tego programu wiąże się z licznymi zaletami.

formularz rejestracyjny premium typy

Plusy obstawiania z Typami Premium

Obecnie wielu ludzi narzeka na brak czasu, więc nic dziwnego, że większość graczy nie może sobie pozwolić na sumienną analizę spotkań i obstawia na tak zwanego “czuja”. Dzięki Typom Premium oszczędzasz czas i możesz zdać się na analizy osób, które zajmują się tym zawodowo. Zwracają oni uwagę na szczegóły, które dla zwykłego typera mogą się okazać nieważne lub nawet nie zwróci on na nie uwagi. Co prawda nie ma tu czegoś takiego, jak mecze na żywo, ale każdego ranka otrzymujesz typy na dany dzień.

Dzięki ekspertom otrzymujesz gotowe propozycje zakładów i możesz tworzyć swoje własne kupony. Jak już wspomnieliśmy, rejestracja jest darmowa, więc na wzięciu udziału w projekcie gracz może tylko zyskać. Oprócz codziennych typów, możesz także liczyć na specjalne promocje od partnerów programu. Bukmacherzy mogą zaoferować Ci dodatkowe bonusy i podwyższone kursy na określone zakłady.

przykładowy kupon na mail od premium typy

Otrzymuj darmowe typy codziennie

W projekcie “Typy Premium” biorą udział profesjonalni gracze, którzy zajmują się śledzeniem najpopularniejszych lig piłkarskich i żyją z zakładów bukmacherskich. Dzięki temu możemy liczyć na różnego rodzaju analizy i dziesiątki propozycji typów każdego dnia. Przykładowo, jeśli będziesz oglądać Serie A, możesz dostawać typy prosto na swój telefon, co dodatkowo ułatwia poruszanie się w świecie zakładów. Dzięki temu masz dostęp do publikowanych treści niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Załóż darmowe konto, uzyskaj status VIP i przekonaj się sam, że to działa!

You may also like

Mecz na żywo w telefonie – aplikacje na Android. Gdzie oglądać mecze?

Mecz na żywo w telefonie – aplikacje na Android. Gdzie oglądać mecze?

Co należy zrobić, by obejrzeć mecz na żywo w telefonie? To bardzo często pojawiające się pytanie w internecie. W poniższym...

Bonus powitalny Fuksiarz! Nowy bukmacher wchodzi do gry

Rok 2021 musiał przynieść wiele niespodzianek. Rozpoczynamy go od oficjalnej informacji, że na polski rynek bukmacherski wkracza nowy legalny bukmacher....

BetGames. Na czym polegają zakłady na gry karciane?

BetGames. Na czym polegają zakłady na gry karciane?

Bukmacherzy wciąż poszerzają swoją ofertę. Z roku na rok coraz więcej osób dołącza do grona oddanych graczy zakładów bukmacherskich. Nic...

E-sport dla początkujących. Czym jest e-sport?

E-sport dla początkujących. Czym jest e-sport?

E-sport w ostatnim czasie bardzo zyskał na popularności. Nie jest już postrzegany jako rozrywka dla dzieciaków a oficjalna dyscyplina sportu....

Back to Top