Gdzie oglądać galę KSW 60?

Gdzie oglądać galę KSW 60?

Przed każdą galą spod szyldu KSW pojawiają się liczne pytania o jej transmisji na żywo. Gdzie więc obejrzeć KSW 60 i wszystkie walki z jej karty? Gala KSW 60 będzie dostępna w systemie PPV, a dostęp do niej będą mogli wykupić zarówno użytkownicy klasycznej telewizji, jak i internetu. 

KSW przygotowało na swoją jubileuszową galę wiele atrakcji. Walką wieczoru będzie starcie o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem a Tomaszem Narkunem. Na gali w obronie pasa mistrzowskiego stanie także Marian Ziółkowski. Sympatycy wagi ciężkiej z kolei będą mogli oglądać występ Izu Ugonoha – polskiego boksera, który po raz drugi wystąpi w formule MMA. 

KSW 60 – gdzie oglądać? 

Jubileuszową galę KSW 60 można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Nie jest to żadna nowość, gdyż niegdysiejsze gale organizacji były dostępne również jedynie po wykupieniu dostępu. Dostęp do transmisji live KSW 60 mogą nabyć zarówno użytkownicy TV jak i internetu. Niezależnie od źródła dostęp do gali kosztuje 40 PLN.

Oglądaj KSW 60 w telewizji 

KSW 60 w telewizji to gwarancja wysokiej rozdzielczości i dobrego komfortu oglądania. Na wykupienie KSW w TV mogą pozwolić sobie klienci platformy telewizyjnej Cyfrowy Polsat. PPV mogą wykupić także posiadacze wybranych sieci kablowych. Posiadacze nowszych telewizorów tzw. Smart TV mogą wykupić dostęp do transmisji w serwisie Ipla. Wydarzenia KSW są na tyle rozpoznawalne, że nawet osoby, które nie mogą skorzystać ze wspomnianych rozwiązań, mogą znaleźć  odpowiednią dla siebie alternatywę. 

KSW 60 – transmisja online 

Jesteś poza domem? Nie masz dostępu do telewizora? KSW 60 mogą obejrzeć także zwolennicy korzystania z internetu. Jak obejrzeć galę online? Możliwości jest kilka. Możemy to zrobić, wykupując dostęp na KSWTV. Galę na żywo po zakupieniu PPV umożliwia także serwis Ipla. Galę można oglądać oczywiście zarówno na desktopach, jak i na urządzeniach mobilnych. W przypadku smartfonów i tabletów pamiętajmy o ściągnięciu aplikacji Ipla i KSWTV, które są znacznie lepiej zoptymalizowane niż standardowe witryny. 

Zakłady bukmacherskie na KSW 60

Kursy na KSW 60 są już dostępne w ofercie legalnych polskich bukmacherów. W walce wieczoru De Fries vs Narkun 2 faworytem bukmacherów jest aktualny mistrz – Phil De Fries. Trzeba przyznać, że kursy na obu zawodników są dosyć wyrównane, więc stanowią opłacalne zdarzenie dla graczy zakładów bukmacherskich. W pojedynku o pas wagi lekkiej większe szanse na triumf bukmacherzy dają Marianowi Ziółkowskiemu. Prawdziwym pewniakiem do zwycięstwa jest Izu Ugonoh, którego kursy wskazują jako bezapelacyjnego faworyta. 

Zakłady na KSW to nie tylko standardowe zdarzenia na zwycięzcę walki. Najlepsi bukmacherzy proponują dla swoich graczy wiele innych wariantów. Wśród nich jest ilość rundy, sposób zwycięstwa konkretnego zawodnika, dokłada runda zakończenia walki i wiele innych ciekawych pozycji. Warto także pamiętać, że bukmacherzy nagradzają swoich nowych graczy atrakcyjnymi bonusami na start. Wśród nich znajdują się bonusy od depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. 

Karta walk KSW 60 

W karcie walk KSW 60 znajduje się aktualnie 9 pojedynków. Jej kształt ulegnie zmianie jedynie w przypadku niespodziewanych kontuzji – takowych jednak miejmy nadzieję, nie będzie. Pełna karta walk na KSW 60 prezentuje się następująco: 

Walka wieczoru o mistrzostwo wagi ciężkiej KSW: De Fries vs Narkun 

Walka o mistrzostwo wagi lekkiej KSW: Ziółkowski vs Kazieczko 

Pozostałe pojedynki:

  • Ugonoh vs Ozkaplan (kategoria ciężka)
  • Wójcik vs Rola (waga słomkowa kobiet)
  • Koziorzębski vs Surdu (kategoria średnia)
  • Wikłacz vs Surdyn (kategoria kogucia)
  • Kaczmarczyk vs Sobiech (kategoria piórkowa)
  • Barborik vs Klaczek (kategoria piórkowa)
  • Ilic vs Dudek (kategoria średnia)

Kiedy odbędzie się gala? 

Jubileuszowa gala KSW 60 odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku. Wydarzenie wystartuje o godzinie 20:00. Choć oficjalne informacje jeszcze nie pojawiły się w ogólnodostępnych źródłach, możemy przewidywać, że udział publiczności na gali nie będzie możliwy.

FAQ

Gdzie obstawić galę KSW 60?

Walki z wydarzenia warto obstawiać u bukmacherów STS i Fortuna.

KSW 60 – gdzie obejrzeć?

Jubileuszową galę KSW można obejrzeć za pomocą TV (Cyfrowy Polsat, telewizja kablowa), jak i na internecie (Ipla, KSWTV). Bez względu na źródło transmisji gala jest w systemie PPV i należy wykupić do niej dostęp.

Kiedy odbędzie się gala KSW 60?

Gala odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku.

Kto zawalczy w walce wieczoru KSW 60?

W walce wieczoru KSW 60 zobaczymy rewanżowe spotkanie pomiędzy Tomaszem Narkunem a Philem De Friesem. We wspomnianej walce na szali znajdzie się pas wagi ciężkiej KSW.

You may also like

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Tuż przed pierwszym weekendem lutego fani freak fightów zadają sobie pytanie, gdzie oglądać High League 2? W tym artykule dowiecie...

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Emocje po poprzedniej gali nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a już szykuje się nam Fame MMA 12! Gdzie oglądać...

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, która ma być najciekawszą edycją w tym roku. KSW 64 odbędzie się w...

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Zaszły kolejne zmiany pod względem praw telewizyjnych w europejskich rozgrywkach piłkarskich. Gdzie teraz oglądać Ligę Europy? Już nie obejrzymy jej...

Back to Top