Gdzie oglądać galę KSW 59?

Gdzie oglądać galę KSW 59?

Przed każdą galą KSW sympatycy MMA szukają informacji na temat jej transmisji. Zasadna będzie więc odpowiedź na pytanie – gdzie oglądać galę KSW 59? Szansę na transmisję dobrej jakości będą mieli zarówno użytkownicy internetu, jak i zwolennicy klasycznej telewizji. Podczas kolejnego wydarzenia największej organizacji MMA w Polsce do klatki powróci Mariusz Pudzianowski. W walce wieczoru zmierzy się on z „Bombardierem”. Starcie gigantów to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie szykują się na 64. edycję Konfrontacji Sztuk Walki.

KSW 59 – gdzie oglądać galę?

Gala KSW 59, tak jak inne wydarzenia spod szyldu wspomnianej organizacji są dostępny wyłącznie w systemie PPV. Oznacza to, że największej federacji MMA w Polsce nie można oglądać w ramach użytkowanych pakietów – należy wykupić dostęp do transmisji. Jego cena bez względu na wybraną opcję odbioru to 40 PLN. KSW można oglądać w TV, a także w internecie.

Oglądaj KSW 59 w telewizji

KSW w telewizorze to najlepsza rozdzielczość i wysoki komfort oglądania. Nie wszyscy użytkownicy TV mają jednak możliwość  wkupić galę. Uprzywilejowanymi jednostkami są posiadacze platformy telewizyjnej Cyfrowy Polsat oraz wybranych sieci kablowych. Osoby, które korzystają z usług innych operatorów, muszą skorzystać z pozostałych dostępnych alternatyw. Z racji na popularność KSW nie będzie to jednak problemem.

KSW 59 – transmisja online

Do transmisji online dostęp może wykupić każdy użytkownik internetu. Tak jak w przypadku przekazu TV, nabycie PPV od KSW kosztuje 40 PLN. Online galę można oglądać na KSWTV oraz za pomocą platformy Ipla. Organizacja ukłoniła się także w kierunku użytkowników urządzeń mobilnych, którzy ze względu na pracę lub inne ograniczenia mogą korzystać jedynie z przenośnych urządzeń. Dla nich powstały dedykowane aplikacje KSW i Ipla, które są znacznie lepiej zoptymalizowane pod telefony i tablety niż standardowe witryny.

Zakłady bukmacherskie na KSW 59

Bukmacherzy wystawili już kursy na KSW 59. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Ousmane Dia, zwanym też „Bombardierem” – faworytem tego starcia według bukmacherów jest „Pudzian”. Idąc za kursami w  walce o pas kategorii koguciej większe szanse na zwycięstwo ma Antun Racić. Z kolei w pojedynku Janikowski vs Radcliffe faworytem według zakładów bukmacherskich jest nasz były olimpijczyk. Zwycięstwo to tylko jedna z wielu dostępnych wariantów na obstawienie konkretnej walki. Najlepsi bukmacherzy udostępnili szereg zakładów na zbliżające się walki podczas KSW 59. Co możemy obstawić?

  • zakończenie walki w konkretnej rundzie
  • liczba rund powyżej/poniżej
  • sposób zakończenia walki
  • wygraną wybranego zawodnika w konkretnej  rundzie
  • sposób w jaki zwycięży wybrany fighter

Karta walk KSW 59

Podczas KSW 59 otrzymamy nie tylko głośne nazwiska, ale także bardzo dobre zestawienia pod względem sportowym. Jak prezentuje się aktualna karta najbliższej gali?

Walka wieczoru (waga superciężka): Mariusz Pudzianowski vs Bombardier

Karta główna:

Walka o pas wagi koguciej: Antun Racić vs Sebastian Przybysz

Kategoria średnia: Damian Janikowski vs Jason Radcliffe

Kategoria ciężka: Michał Włodarek vs Darko Stosić

Kategoria półśrednia: Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak

Kategoria lekka: Łukasz Rajewski vs Konrad Dyrschka

Kategoria półśrednia: Adrian Bartosiński vs Lionel Padilla

Kategoria lekka: Sebastian Rajewski vs Savo Lazić

Kiedy odbędzie się gala KSW 59?

Gala KSW 59 odbędzie się 20 marca 2021 roku w Klubie Wytwórnia w Łodzi. Lokalizacja wydarzenia jest niezmienna od czterech ostatnich wydarzeń. Początek gali przewidywany jest na 20:00 czasu polskiego. Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności.

FAQ

Gdzie obstawić KSW 59?

Najlepszą ofertę na KSW 59 mają bukmacherzy: STS i Fortuna.

KSW 59 – gdzie obejrzeć?

Gala będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Wykupić mogą ją posiadacze Cyfrowego Polsatu i niektórych sieci kablowych. KSW 59 można oglądać także przez internet dzięki platformie Ipla oraz KSWTV.

Kiedy odbędzie się gala?

KSW 59 odbędzie się 20 marca 2021 r.

Jaka jest walka wieczoru KSW 59?

W walce wieczoru w wadze superciężkiej zmierzą się Mariusz Pudzianowski i “Bombardier” z Senegalu.

You may also like

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Tuż przed pierwszym weekendem lutego fani freak fightów zadają sobie pytanie, gdzie oglądać High League 2? W tym artykule dowiecie...

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Emocje po poprzedniej gali nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a już szykuje się nam Fame MMA 12! Gdzie oglądać...

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, która ma być najciekawszą edycją w tym roku. KSW 64 odbędzie się w...

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Zaszły kolejne zmiany pod względem praw telewizyjnych w europejskich rozgrywkach piłkarskich. Gdzie teraz oglądać Ligę Europy? Już nie obejrzymy jej...

Back to Top