Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, która ma być najciekawszą edycją w tym roku. KSW 64 odbędzie się w Łodzi 23 października 2021 roku i już teraz zapowiada się niezwykle ekscytująco. Na rozkładzie m.in. walka o pas mistrzowski wagi koguciej oraz zaległy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego. Na pewno nie tylko fani mieszanych sztuk walki będą zainteresowani tym wydarzeniem, więc przedstawiamy wam sposoby na to, aby obejrzeć KSW 64 na żywo.

Jak obejrzeć KSW 64 na żywo?

Klasycznie galę KSW będziemy mogli obejrzeć dzięki popularnemu systemowi Pay Per View. Dla organizatorów wydarzenia jest to najbardziej opłacalny model biznesowy, a widzowie dzięki temu nie muszą oglądać dodatkowych reklam podczas imprezy. Uzbierana w ten sposób kwota pozwala na większą niezależność finansową. Teraz więc wszystko skupia się wokół PPV. W tych czasach bardzo powszechne są aplikacje, więc organizacja KSW postanowiła również stworzyć własną i dzięki niej też obejrzymy nadchodzącą galę. Podsumowując, KSW 64 obejrzymy w:

 • Polsat Box PPV
 • Polsat Box Go PPV
 • Oficjalnej aplikacji mobilnej KSW
 • KSWTV.com live PPV

Wiesz już, gdzie powinieneś szukać transmisji KSW 64, a jak kształtują się ceny dostępu do transmisji? Koszt to dokładnie 40 złotych, więc jeśli podzielimy go na dziewięć pojedynków, które nas czekają, wychodzi 4,44 zł za jedną walkę. Jasne, że lepiej byłoby obejrzeć jeszcze jedną bitwę, ale na to będziemy musieli poczekać do kolejnej gali KSW.

plakat reklamujący galę ksw 64

Transmisja KSW 64 za darmo

Wielu fanów sportów walki nie zamierza płacić za dostęp do transmisji i chce obejrzeć galę KSW za darmo. Stanowczo odradzamy taką metodę, ponieważ nie jest ona legalna. Dodatkowo nie zawsze możemy liczyć na wysoką jakość oglądanej transmisji i mogą nam w niej przeszkodzić liczne, niechciane reklamy. Najlepszym sposobem, który często jest stosowany w celu obniżenia kosztów transmisji KSW jest oglądanie gali w większym gronie. Widzowie praktykują dzielenie ceny na liczbę oglądających, przez co nie jest ona odczuwalna, a emocje w większym gronie osób z pewnością będą większe.

Kto walczy na KSW 64? Pełna karta walk

Gala KSW, podobnie jak KSW 63, obfituje w arcyciekawe pojedynki, w których zobaczymy bardzo wyrównane walki. Jednak jest również kilka potyczek, w których zwycięzcę jest łatwiej wskazać i jeszcze przed walką możemy mówić o wyraźnym faworycie. Podczas KSW 64 obejrzymy dziewięć bitew, zaś karta walk prezentuje się następująco:

 • Sebastian Przybysz – Bruno Santos (walka wieczoru o pas mistrza wagi koguciej)
 • Mariusz Pudzianowski – Ousmane Dia
 • Karolina Owczarz – Sylwia Juśkiewicz
 • Cezary Kęsik – Marcin Krakowiak
 • Robert Ruchała – Patryk Kaczmarczyk
 • Filip Pejić – Daniel Rutkowski
 • Michał Pietrzak – Szamil Musajew
 • Adam Tomasik – Oumar Sy
 • Albert Odzimkowski – Jason Radcliffe

Eksperci najbardziej ostrzą sobie zęby na dwie walki. Mianowicie jest to oczywiście walka wieczoru pomiędzy Sebastianem Przybyszem oraz Bruno Santosem, a także pojedynek Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem. Smaczku na pewno doda również walka Pudziana z Bombardierem, ale możemy być pewni, że w klatce przez cały wieczór nie zabraknie emocji.

zestawienie walk na gali ksw 64

Pay Per View – gala KSW 64

Przypomnijmy na koniec, że Pay Per View za galę KSW 64 kosztuje 40 PLN. Za tę kwotę dostajemy szansę obejrzenia całej gali Konfrontacji Sztuk Walki, a ponadto opcję odtworzenia dowolnego zdarzenia z tego eventu. Dostęp będzie możliwy jeszcze przez 72 godziny od momentu zakończenia gali, a więc jeszcze przez całe 3 dni. Ciekawą opcją w pakiecie jest “timeshifting”, czyli przewijanie akcji na streamie wedle życzenia, a także zatrzymywanie transmisji i powrót do wydarzeń na żywo. W tej wersji mamy zawsze pewność najwyższej jakości transmisji, więc warto rozważyć wykup dostępu do KSW 64.

Gdzie oglądać KSW 64?

Najlepszym sposobem na obejrzenie wszystkich walk KSW 64 jest wykupienie dostępu PPV za 40 złotych. Można wtedy oglądać galę na dowolnym urządzeniu.

Kiedy i gdzie odbywa się KSW 64?

Gala KSW 64 zaplanowana jest na sobotę 23 października 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się na Atlas Arenie w Łodzi.

Kto wystąpi w walce wieczoru KSW 64?

Najważniejszym pojedynkiem tego wieczoru będzie starcie Sebastiana Przybysza z Bruno Santosem o pas mistrzowski federacji KSW.

Czy można obejrzeć KSW 64 na żywo?

Do kupienia wciąż są bilety na galę KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie. Niemniej jest ich coraz mniej, a obecnie ceny wahają się od 130 do nawet 2000 złotych.

Gdzie obstawię walki na KSW 64?

Oficjalnym partnerem gali KSW 64 jest bukmacher Fortuna, ale zakłady na to wydarzenie znajdziecie również u innych legalnych bukmacherów.

You may also like

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Tuż przed pierwszym weekendem lutego fani freak fightów zadają sobie pytanie, gdzie oglądać High League 2? W tym artykule dowiecie...

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Emocje po poprzedniej gali nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a już szykuje się nam Fame MMA 12! Gdzie oglądać...

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Zaszły kolejne zmiany pod względem praw telewizyjnych w europejskich rozgrywkach piłkarskich. Gdzie teraz oglądać Ligę Europy? Już nie obejrzymy jej...

Gdzie oglądać Serie A? Mecze ligi włoskiej na żywo

Gdzie oglądać Serie A? Mecze ligi włoskiej na żywo

W zestawieniu transmisji najlepszych lig piłkarskich nie mogło u nas zabraknąć Serie A. Gdzie oglądać ligę włoską i jak uzyskać...

Back to Top