Gala High League. Gdzie oglądać na żywo?

Gala High League. Gdzie oglądać na żywo?

Jako konkurencję dla gali Fame MMA powołano do życia nową organizację freak fightów. High League to projekt znanego rapera – Malika Montany, który będzie mieć podobny format, co słynna już gala walk celebrytów. Fame cieszy się ogromną popularnością i zdążył już pobić wiele rekordów oglądalności i przychodów. High League ma potencjał, aby stać się niedługo godnym rywalem dla konkurencji.

Gdzie oglądać High League?

Gala High League jest wydarzeniem, które nie będzie dostępne w otwartym paśmie telewizyjnym. Widzowie, którzy chcą oglądać to wydarzenie, będą musieli wykupić dostęp Pay Per View. To coraz powszechniejszy model biznesowy dla różnego rodzaju wydarzeń sportowych, a najczęściej korzystają z niego właśnie gale mieszanych sztuk walki, bokserskie itp. Warto dodać, że oglądać High League można jeszcze na żywo w hali Ergo Arena w Gdańsku, a bilety są jeszcze dostępne.

 • Pay Per View gali High League – 24,99 zł
 • Bilet na Ergo Arenę – 50 zł

Niestety nie obejrzymy walk w Fortuna TV, mimo że bukmacher jest oficjalnym sponsorem i bukmacherem gali High League.

PPV High League

Jak na pierwszą w historii organizacji galę, trzeba przyznać, że High League ma spory rozmach. Koszt PPV zamyka się w kwocie 25 złotych, więc cenowo organizatorzy starali się dopasować do widzów, a jednocześnie myśleli o zyskach. Z jednej strony trzeba było sprzedać jak najwięcej dostępów, a z drugiej nie odstraszyć potencjalnych widzów. Dostęp do gali High League można wykupić na stronie highlive.tv. 

High League – kiedy jest?

Głośne wydarzenie kończące wakacje to coś, czego było trzeba. Z tego względu gala High League została zaplanowana na sobotę 28 sierpnia 2021 roku. Początek imprezy przewidywany jest na godzinę 20:00 i planowo ma się ona zakończyć około północy. W karcie mamy osiem walk, więc w tym czasie powinniśmy się zamknąć. Transmisja rozpocznie się punktualnie, natomiast tym, którzy będą oglądali zmagania w Ergo Arenie zalecamy pojawić się nieco wcześniej.

Lista zawodników High League

Podczas gali High League zobaczymy w boju 17 zawodników i zawodniczek. Fani sportów walki mogą być tym faktem nieco zdziwieni, bo jest to liczba nieparzysta. Wszystko dlatego, że w jednym z freak fightów obejrzymy bójkę 1vs1vs1. To oznacza trzech zawodników nastawionych przeciwko sobie w jednej klatce. Brzmi co najmniej ciekawie, a oto pełna lista uczestników:

 • Lexy Chaplin
 • Natsu
 • Lil Masti
 • Ewa Brodnicka
 • Bonus BGC
 • Maciej Rataj
 • Medusa
 • Japczan
 • Carlito
 • Big Jack
 • Cesarz Narcyz
 • Josef Bratan
 • Yoczook
 • Bunio
 • Lukas TV
 • Jakub Nowaczkiewicz
 • Kolar

Karta walk High League

Podczas gali High League obejrzymy osiem walk, w których weźmie udział 17 zawodników. Wśród nich możemy liczyć na pojedynki kobiet, karłów, a także trzech osób jednocześnie. Jak przedstawia się karta walk High League?

 • Maciej “Big Jack” Jarema (debiut) vs Jakub “Carlito” Olewiński (debiut)
 • Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (d) vs Josef Bratan (d)
 • Jakub “Japczan” Piotrowicz (d) vs Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4)
 • Przemysław “Kolar” Kolarczyk (d) vs Jakub Nowaczkiewicz (d)
 • Maciej Rataj (1-1) vs Adrian “Medusa” Salamon (1-0)
 • Łukasz “Yoczook” Walaszek (d) vs Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (d) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (d)
 • Ewa Brodnicka (0-0) vs Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0)
 • Natalia “Natsu” Kaczmarczyk (d) vs Lexy Chaplin (d)

Mamy wielu debiutantów, którzy dopiero po raz pierwszy zawalczą w formule MMA. Jednak część już miała do czynienia ze sportami walki, więc szykuje się interesujące widowisko.

Walki wieczoru na 1. gali High League

Popularność freak fightów w Polsce zauważalnie wzrosła, więc dla Fame MMA pojawiła się konkurencja w postaci High League. Kartę walk już znamy, ale organizatorzy mówią aż o trzech głównych wydarzeniach wieczoru. Będą to pojedynki:

 • Natsu z Lexy
 • Lil Masti z Ewą Brodnicką
 • Medusa z Ratajem

Walka wieczoru to pojedynek Lexy Chaplin z Natsu. Internetowe influencerki biją rekordy oglądalności, a ostatnio się poróżniły i teraz będą miały okazję stanąć naprzeciw siebie w oktagonie. Obie były członkiniami Team X, dzięki czemu zyskały dodatkowej sławy. Która będzie górą w bezpośredniej konfrontacji? O tym przekonamy się już 28 sierpnia.

Pomijając rozpoznawalność w internecie, największym zainteresowaniem cieszy się pojedynek Lil Masti z Ewą Brodnicką. Pierwsza ma już na koncie pas mistrzowski konkurencyjnego FAME i zdążyła się pokazać z dobrej strony w ringu. Z kolei Brodnicka to była zawodowa bokserka, która wygrywała mistrzostwa Europy, a także mistrzostwo świata federacji WBO w wadze piórkowej.

Trzeci pojedynek wieczoru to jedyne starcie, gdzie obaj zawodnicy mieli do czynienia jako tako z MMA. Adrian “Medusa” Salamon wygrał swoją jedyną walkę, natomiast Maciej Rataj ma na koncie zwycięstwo i porażkę. Tutaj możemy obejrzeć bardzo wyrównany pojedynek, a wzajemna niechęć obu panów tylko podkręca emocje. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie tego konfliktu w ringu.

Właściciel High League

Głównym pomysłodawcą i właścicielem High League jest Malik Montana. Raper urodzony w Hamburgu, który w Polsce wydał już liczne albumy i cieszy się sporą rozpoznawalnością. We wcześniejszych latach otrzymywał propozycje występów na Fame MMA, ale na żadną nie przystał, twierdząc, że warunki finansowe nie były zadowalające. Z tego względu postanowił stworzyć coś swojego i postawił na konkurencyjną galę o nazwie High League.

Pierwotnie miała to być “Hype MMA”, ale na przeszkodzie stanął FAME, który zastrzegł tę nazwę wcześniej. Malik póki co zajmuje się jedynie organizacją eventu, ale niewykluczone, że w którejś z kolejnych gal wystąpi również w roli zawodnika. Im dłużej będzie z tym zwlekał, tym większym zainteresowaniem może cieszyć się to wydarzenie.

logo high league oraz sylwetki trzech zawodników wraz z ich pseudonimami

Czy można obstawiać High League?

Tak. Bukmacher Fortuna ma wyłączność, jeśli chodzi o zakłady na galę High League. Legalni Polscy bukmacherzy zostają sponsorami gal mieszanych sztuk walki i często decydują się na wystawienie ofert dotyczących walk. Typerzy chętnie biorą udział w takich zakładach bukmacherskich, ponieważ podczas pojedynków amatorskich łatwiej o niespodzianki. Jest to również ciekawe urozmaicenie dla oglądania walk i na pewno dodaje emocji.


Jak obejrzeć galę High League?

Dostęp do oglądania gali High League jest możliwy przez Pay Per View oraz wykup biletu na Ergo Arenę, gdzie wydarzenie odbędzie się na żywo.

Ile kosztuje PPV na High League?

Obecnie koszt Pay Per View na High League wynosi dokładnie 24,99 zł. 

Kiedy i gdzie odbywa się gala?

Gala High League odbędzie się w Gdańsku w Ergo Arenie. Wydarzenie zaplanowane jest na 28 sierpnia 2021, a rozpocznie się o 20:00.

Jaka jest walka wieczoru?

Według organizatorów aż trzy pojedynki zasługują na takie wyróżnienie. Są to walki Natsu z Lexy Chaplin, Ewy Brodnickiej z Lil Masti oraz Medusy z Maciejem Ratajem.

You may also like

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Tuż przed pierwszym weekendem lutego fani freak fightów zadają sobie pytanie, gdzie oglądać High League 2? W tym artykule dowiecie...

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Emocje po poprzedniej gali nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a już szykuje się nam Fame MMA 12! Gdzie oglądać...

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, która ma być najciekawszą edycją w tym roku. KSW 64 odbędzie się w...

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Zaszły kolejne zmiany pod względem praw telewizyjnych w europejskich rozgrywkach piłkarskich. Gdzie teraz oglądać Ligę Europy? Już nie obejrzymy jej...

Back to Top