Jak obejrzeć High League 4?

Jak obejrzeć High League 4?

Gale freak fightowe rosną w siłę. Projekt Fame MMA przyniósł ogromne przychody i pobił wiele rekordów popularności, więc nie dziwi, że pojawiają konkurencyjne zawody. High League to produkt znanego rapera Malika Montany. 3 w tym roku i 4 w ogóle edycja odbędzie się 17.09.2022 w Gliwicach.

Gdzie i jak obejrzeć High League 4?

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, najlepszym sposobem na obejrzenie gali będzie wykupienie transmisji PPV na stronie highlive.tv. Ponownie dostępne będą dwa warianty – podstawowy oraz premium. Ten pierwszy kosztuje 29,99 pln, drugi będzie droższy i jego cena wyniesie 34,99 pln.

Czym jeszcze różnią się obydwa pakiety? W ramach podstawowego, otrzymujemy możliwość obejrzenia gali w jakości 720p, natomiast wersja premium to standard 1080p, dostęp do powtórek przez 7 dni oraz Hejt Roomu.

Hejt Room to dodatkowa atrakcja serwowana przez organizatorów High League 4. W jej ramach, widzowie będą mieli dostęp do ekskluzywnego streamu ze studia, w którym udział wezmą popularni youtuberzy oraz influenserzy, którzy na bieżąco będą komentować wydarzenia na ringu.

sponsorzy-high-league

Karta walk High League 4

Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz – MMA

Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała – MMA

Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K1 w małych rękawicach

Jakub „Kuba” Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nikiel – MMA

Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka – MMA

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba – MMA

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub

Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin

High League 4 – zawodnicy

Walką wieczoru będzie starcie dwóch popularnych infulencerek i youtuberek – Natalii „Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Będzie to rewanżowy pojedynek o pas mistrzowski wagi muszej kobiet. Poprzednim razem górą była Natsu, która wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Gliwicka hala będzie również miejscem w którym dojdzie do jednego z najciekawszych starć w historii polskiego freak fightu. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężki – Artur „Szpila” Szpilka oraz szalony streetfighter i mistrz Polski w K-1, Denis „Bad Boy” Załęcki.

Kolejną walką o pas mistrzowski będzie pojedynek w którym udział będą brali Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski i Salim Chaboub. Polak będzie bronił tytułu w kategorii niskorosłych.

Niezwykle dużo emocji wzbudza również walka w ramach której na ringu staną popularna aktywistka i feministka Maja Staśko oraz kontrowersyjna streamerka Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka. Jak wspomina sama Staśko, między nią, a Mrs Honey nie ma żadnych złych emocji. Sporo natomiast działo się podczas pierwszej konferencji, która miała miejsce 10.08. Wówczas to doszło do ognistej wymiany zdań pomiędzy wspomnianą aktywistką, a organizatorem i pomysłodawcą gali – Malikiem Montaną.

FAQ

Gdzie i kiedy odbędzie się gala High League 4?

Wydarzenie będzie miało miejsce 17.09.2022 w Gliwicach na tamtejszej Arenie Gliwice. Początek prawdopodobnie o godzinie 20:00.

Gdzie obejrzeć High League 4?

Galę będzie można zobaczyć na stronie highlive.tv w formacie PPV – cena to 29,99 pln za pakiet podstawowy oraz 34,99 pln za premium.

Jaka będzie walka wieczoru High League 4?

Walką wieczoru będzie rewanżowe starcie Natalii „Natsu” Karczmarczyk z Lexy Chaplin.

Back to Top