Gdzie oglądać KSW 63? Transmisje online i Pay Per View

Gdzie oglądać KSW 63? Transmisje online i Pay Per View

Kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki przed nami, a fani sportów kontaktowych zastanawiają się, gdzie oglądać KSW. W 63. edycji zobaczymy dziewięć pojedynków, a wydarzeniem wieczoru będzie walka o pas mistrzowski kategorii półśredniej pomiędzy Roberto Soldiciem, a Patrikiem Kinclem. Możemy mieć pewność, że emocji i MMA na najwyższym poziomie nie zabraknie.

Gdzie oglądać KSW 63?

Jeżeli zastanawiasz się gdzie oglądać KSW 63, to nie mogłeś lepiej trafić. W niniejszym artykule dowiesz się wszystkiego, żeby cieszyć się transmisją z gali Konfrontacji Sztuk Walki. Najlepiej byłoby oglądać to wydarzenie na żywo w Warszawie, ale oczywiście nie każdy będzie mieć taką możliwość. Za to każdy może uzyskać dostęp do streamu z KSW 63. Wystarczy wykorzystać jeden z poniższych kanałów:

 • KSWTV
 • UPC
 • Cyfrowy Polsat
 • Vectra
 • Ipla

Ceny dostępu wahają się pomiędzy 29 zł i 45 zł w zależności od tego, którą opcję wybierzemy. Jeśli już posiadasz konto u któregoś z powyższych dostawców, nie musisz się niczym martwić. W przeciwnym wypadku najlepiej będzie podpisać umowę z wybranym operatorem, ewentualnie wykupić tzw. Pay Per View. Ten system polega na zapłacie za możliwość obejrzenia danego wydarzenia i w przypadku gal sportów walki jest to bardzo popularne rozwiązanie.

ściana z logotypami ksw

Oglądanie KSW 63 tylko z Pay Per View

Wiele lat temu standardem stało się oglądanie KSW dzięki Pay Per View. Ten system okazał się być bardziej opłacalny, gdyż widzowie skłonni byli zapłacić za oglądanie pojedynczych wydarzeń. Kwota którą w ten sposób mogą uzbierać włodarze Konfrontacji Sztuk Walki przewyższyła oferty telewizji. Z tego względu KSW możemy teraz oglądać wyłącznie dzięki PPV. Tu również wyróżniamy cztery ścieżki dostępu:

 • Polsat Box Go PPV
 • Polsat Box PPV
 • KSWTV.com live PPV
 • Oficjalna aplikacja mobilna KSW

Obecna cena uzyskania dostępu do transmisji KSW 63 wynosi 40 PLN. Średnia cena za obejrzenie jednej walki to zatem 4,44 zł, co nie jest jakąś wygórowaną kwotą. Oczywiście wolelibyśmy zobaczyć pełną kartę walk złożoną z 10 pojedynków, ale na to przyjdzie nam poczekać co najmniej do kolejnej gali.

Stream online KSW 63

Oficjalnym bukmacherem, który sponsoruje KSW 63 jest Fortuna. Jako że w ofercie znajdują się nie tylko zakłady bukmacherskie, ale również transmisje z wydarzeń sportowych, ciekawą opcją byłaby możliwość oglądania KSW w witrynie efortuna.pl. Do tego Fortuna TV działa również w aplikacji, więc moglibyśmy wygodnie łączyć oglądanie walk z ich błyskawicznym obstawianiem. Na ten moment nie posiadamy jednak informacji, aby strony doszły do porozumienia w tej sprawie.

W Internecie znajdziesz również inne opcje obejrzenia KSW 63 online. Pamiętaj jednak, że takie streamy są nielegalne, a do tego często wątpliwej jakości. Z tego względu nie polecamy tego sposobu oglądania KSW i sugerujemy korzystanie wyłącznie z legalnych źródeł. Jeśli chcesz obejrzeć galę w większym gronie, zawsze możesz podzielić koszty PPV na więcej osób. Jest to dość popularne rozwiązanie, z którego każda ze stron ostatecznie jest zadowolona.

logo fortuna tv

KSW 63 – PPV i Polsat

Współpraca stacji Polsat oraz organizacji KSW nie jest żadną tajemnicą. Zanim gale trafiły na platformy stream Pay Per View były transmitowane właśnie na antenach Polsatu. Obecnie Polsat Box i Polsat Box Go to pakiety, dzięki którym również będziemy mogli oglądać KSW 63. W ten sposób widzowie mogą liczyć na dodatkowe kanały, a nie jedynie dostęp do kolejnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Z drugiej strony opcję obejrzenia gali można traktować również jako dodatek do wykupionego w całości pakietu opłacanego co miesiąc. Kombinacje są tutaj dowolne, a widzowie mają dzięki temu większy wybór, za co obydwu spółkom należą się słowa uznania. 

Ile kosztuje PPV na KSW 63? Jak oglądać?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy dostęp PPV do KSW 63 kosztuje równe 40 złotych. W tej cenie otrzymujemy możliwość oglądania wszystkich walk podczas gali oraz późniejszą możliwość ich odtwarzania. Nagranie z KSW 63 będzie dostępne na Twoim koncie jeszcze do 72 godzin (3 pełne doby) od momentu zakończenia transmisji. W trakcie streamu możesz korzystać z funkcji “timeshifting”, co pozwala na przewijanie wydarzeń do tyłu, pauzowanie, a także powrót do transmisji na żywo. Istotną informacją dla fanów sportów walki jest zawsze jakość transmisji oglądania. KSW 63 zobaczysz w najwyższej rozdzielczości Full HD i to niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Kto walczy na KSW 63? Karta walk

Konfrontacja Sztuk Walki 63: Crime of the century składa się z dziewięciu pojedynków. Każdy z nich odbędzie się w innej kategorii wagowej, a to wszystko zwieńczy walka o pas mistrzowski KSW w kategorii półśredniej. Przyjrzyjmy na koniec temu, co nas czeka podczas nadchodzącej gali KSW 63.

 • Armen Stepanjan vs Michał Domin – kategoria piórkowa
 • Sara Luzar Smajić vs Aitana Alvarez – kategoria musza kobiet
 • Damian Piwowarczyk vs Marcin Trzciński – kategoria półciężka
 • Emilia Czerwińska vs Weronika Eszer – kategoria musz kobiet
 • Tomasz Romanowski vs Aleksandar Rakas – kategoria do 80 kg
 • Antun Racić vs Jakub Wikłacz – kategoria kogucia
 • Michał Andryszak vs Darko Stosić – kategoria ciężka
 • Damian Janikowski vs Paweł Pawlak – kategoria średnia
 • Roberto Soldić – Patrik Kincl – kategoria półśrednia (walka wieczoru)

Na pewno nie zawiedziemy się poziomem sportowym, ani organizacyjnym nadchodzącej gali. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik, więc jedyne co nam pozostaje, to ustalić miejsce gdzie będziemy mogli oglądać KSW, odpalić transmisję i cieszyć się wysokiej jakości widowiskiem.

plakat reklamujący walkę wieczoru ksw 63
Jak obejrzeć KSW 63?

Galę KSW będzie można obejrzeć wyłącznie poprzez system Pay Per View. Jego koszt na chwilę pisania artykułu wynosi 40 PLN. Umożliwi nam to oglądanie streamu poprzez aplikację lub stronę internetową KSW.

Jaka jest walka wieczoru podczas KSW 63?

Najważniejszym wydarzeniem wieczoru na KSW 63 będzie walka o pas mistrzowski federacji w kategorii półśredniej. Zmierzą się w niej Chorwat Roberto Soldić oraz reprezentant Czech Patrik Kincl.

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 63?

KSW 63 zaplanowane jest na 4 września 2021 roku. Gala odbędzie się w Warszawie w telewizyjnym ATM Studio. Początek transmisji o godz. 20:00.

Ile kosztują bilety na KSW 63?

Żeby obejrzeć KSW na żywo z widowni będziesz musiał zapłacić za bilety. Ceny kształtują się obecnie na poziomie od 400 PLN w górę, więc nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na taki luksus.

Gdzie obstawić walki na gali KSW 63?

Oficjalnym partnerem nadchodzącej gali Konfrontacji Sztuk Walki jest bukmacher Fortuna. To tam mamy pewność pełnej oferty zakładów na wszystkie pojedynki z najlepszymi kursami na rynku.

You may also like

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Tuż przed pierwszym weekendem lutego fani freak fightów zadają sobie pytanie, gdzie oglądać High League 2? W tym artykule dowiecie...

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Emocje po poprzedniej gali nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a już szykuje się nam Fame MMA 12! Gdzie oglądać...

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, która ma być najciekawszą edycją w tym roku. KSW 64 odbędzie się w...

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Zaszły kolejne zmiany pod względem praw telewizyjnych w europejskich rozgrywkach piłkarskich. Gdzie teraz oglądać Ligę Europy? Już nie obejrzymy jej...

Back to Top