Gdzie oglądać galę Fame MMA 11?

Gdzie oglądać galę Fame MMA 11?

Zarówno fani sportów walki, jak i zwykłych pojedynków osób, które ze sportem nie mają nic wspólnego mogą się głowić nad tym, gdzie oglądać galę Fame MMA 11. Klasycznie już trzeba będzie wykupić specjalny dostęp do transmisji, czyli tak zwane Pay Per View. Z poniższego artykułu dowiecie się, ile kosztuje, kiedy można obejrzeć i kto zawalczy na kolejnej gali Fame MMA.

Gdzie oglądać Fame MMA 11?

Już wiadomo gdzie oglądać Fame MMA 11. Oczywiście jedynym legalnym sposobem na obejrzenie transmisji gali jest wykupienie Pay Per View, czyli klasycznego systemu “zapłać i oglądaj”. W tym celu należy zarejestrować się na stronie famemma.tv i przejść do płatności za dostęp do transmisji. To bardzo prosty proces, który nie zajmie więcej niż kilka minut. Jeżeli już posiadasz konto w serwisie, zaloguj się i wybierz metodę zapłaty za możliwość oglądania Fame MMA 11.

logo fame mma 11 wraz z datą gali

Fame MMA 11 PPV – jaka cena?

Walki bokserskie, gale KSW miewają różne ceny, a ile kosztuje PPV na Fame MMA 11?

 • pakiet podstawowy – 24,99 zł
 • pakiet premium – 29,99 zł

Tutaj istnieje kilka możliwości, ponieważ organizatorzy stworzyli dwa pakiety, które wybierają widzowie według własnego uznania. Najczęstszym wyborem jest rzecz jasna pakiet podstawowy, czyli “basic”, którego cena wynosi dokładnie 24,99 zł. Za taką kwotę otrzymamy dostęp do transmisji Fame MMA 11 na żywo, a także opcję odtwarzania eventu do dwóch dni od momentu jego zakończenia. Wyższym priorytetem cieszą się pakiety “premium”, które są o 5 zł droższe. Oprócz powyższych udogodnień (zapis wideo do 7 dni po zakończeniu gali) możemy jeszcze oglądać wszystkie materiały związane z Fame MMA 11. Zaliczają się tam m.in. ceremonia ważenia, konferencje czy trening dla mediów.

Kiedy jest transmisja Fame MMA 11?

Transmisja Fame MMA 11 rozpoczyna się dokładnie o godzinie 20:00 dnia 2 października 2021 roku. Wtedy uaktywni się nasz dostęp do systemu Pay Per View i będziemy mogli oglądać galę. Oczywiście w pierwszej kolejności będziemy gościć w studio, gdzie zostaną omówione wszystkie pojedynki. Pierwsza walka odbędzie się więc prawdopodobnie około pół godziny później. Do studia dochodzi bowiem prezentacja zawodników i uroczyste otwarcie gali. W trakcie jej trwania będziemy mogli również liczyć na rozmaite przerywniki. W poprzednich latach były to z reguły występy muzyczne, więc niewykluczone, że w tej edycji będzie podobnie.

zawodnik mma wchodzący do klatki. obrazek jest w kolorze czerwonym

Fame MMA 11 na żywo

Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć galę Fame MMA 11 na żywo mamy dobrą informację. Wciąż są dostępne bilety, dzięki którym będziecie mogli to zrobić. Ceny wahają się od 80 złotych do nawet 500 PLN, ale to wszystko zależy od miejsc, które wybierzecie. Gala odbędzie się w Gliwicach na arenie Fight Club, więc trzeba to wziąć pod uwagę, jeśli chce się wybrać osobiście na to wydarzenie. W celu zakupu biletów należy wejść na stronę famemma.tv i kliknąć w odpowiednią zakładkę. Zostaniemy przeniesieni na osobną podstronę promującą galę i będziemy mogli wybrać interesujące nas miejsca na gali. Lepiej nie zwlekać do ostatniej chwili, bo już teraz biletów jest bardzo mało i tak naprawdę zostały ostatnie sztuki.

Karta walk Fame MMA 11

Podczas gali Fame MMA 11 będziemy świadkami aż dziesięciu pojedynków. Pełna karta walk prezentuje się następująco:

 • Walka wieczoru (boks): Norman “Stormin” Parke (1-0) vs Borys “Diabeł Tasmański” Mańkowski (0-0)
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik (2-3) vs Filip “Filipek” Marcinek (2-1)
 • Piotr “MiłyPan” Kołaczyński (0-0) vs Norbert “Smolasty” Smoliński (0-0)
 • Krzysztof “Fericze” Ferenc (0-0) vs Piotr “Szeli” Szeliga (1-1)
 • Aleksandr “Sasha” Muzheiko (0-0) vs Krystian “Krycha” Wilczak (3-1)
 • Patrycja Wieja (0-0) vs Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska (2-0)
 • Michał “Boxdel” Baron (1-1) vs Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski (0-0)
 • Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki (0-0) vs Sylwester Wardęga (0-1)
 • Arkadiusz “Aroy” Tańcula (3-1) vs Marcin Malczyński (1-1)
 • Mikołaj “Mixer” Magdziarz (0-0) vs Piotr “Popo” Węgrzyn (0-0)

To będzie długi wieczór, więc trzeba się przygotować na to, że walki potrwają do późnych godzin. Zamknięcie gali powinno mieć miejsce tuż przed północą, ale wszystko zależy od rozstrzygnięć przed czasem, a także wydarzeń poza walkami. 

Walka wieczoru Fame MMA 11

Najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem podczas gali Fame MMA 11 jest oczywiście walka wieczoru pomiędzy Normanem Parke oraz Borysem Mańkowskim. Obaj panowie mający niemałe doświadczenie w mieszanych sztukach walki zmierzą się w stójce na zasadach bokserskich. Będzie to jednak bardziej pasjonująca walka, ponieważ założą rękawice do MMA, a więc każdy cios będzie bardziej odczuwalny i możemy być praktycznie pewni zakończenia walki przed czasem. Co do tej kwestii, pojedynek zaplanowany jest bez podziału na rundy, więc zawodnicy stoczą 15-minutową walkę bez żadnych przerw. Kluczowa będzie więc również wytrzymałość obu fighterów. Kto będzie górą?

plakat promujący walkę wieczoru fame mma 11, mający zachęcić do obstawienia jej u bukmachera betclic

Między Mańkowskim i Parke wciąż są nierozstrzygnięte porachunki z przeszłości. Parę lat temu zmierzyli się ze sobą na KSW i decyzją sędziów wygrał reprezentant Irlandii Północnej. Polak uznał tę decyzję za skandaliczną i nawet się od niej odwoływał, ale organizatorzy Konfrontacji Sztuk Walki pozostali nieugięci. Teraz nadarzyła się okazja do rewanżu i Borys zamierza z niej skrzętnie skorzystać. Zapowiada się emocjonujące starcie i możemy być pewni, że takie nazwiska są gwarancją dobrego widowiska. Dla tych, którzy chcieliby urozmaicić sobie oglądanie walk Fame MMA 11, istnieje możliwość obstawiania pojedynków w Betclic. Kursy są całkiem przyzwoite, więc można spróbować zrekompensować sobie płatność za PPV i zarobić parę groszy.

FAQ

Jak obejrzeć Fame MMA 11 live?

Jeżeli liczysz na oglądanie gali Fame MMA 11 na żywo, musisz się liczyć z wykupem dostępu PPV. Są one dostępne w wersji podstawowej za 24,99 oraz premium za 29,99 zł.

Czy można obstawić walki na Fame MMA?

Oficjalnym bukmacherem gali Fame MMA 11 jest Betclic. To tam znajdziemy wszelkie kursy na walki i będziemy mogli obstawiać każdy pojedynek.

Kiedy i gdzie odbywa się Fame MMA na żywo?

Gala zaplanowana jest na sobotę 2 października 2021 roku. Odbędzie się ona na żywo w Arenie w Gliwicach, która nosi nazwę Fight Club.

Kto jest faworytem walki wieczoru?

W najważniejszym pojedynku gali zmierzą się Norman Parke oraz Borys Mańkowski. Patrząc na kursy bukmacherskie, faworytem jest ten drugi, ale obaj zawodnicy mierzyli się kiedyś na KSW i wtedy zwyciężył Parke. Możemy być pewni ciekawego widowiska.

You may also like

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Tuż przed pierwszym weekendem lutego fani freak fightów zadają sobie pytanie, gdzie oglądać High League 2? W tym artykule dowiecie...

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Emocje po poprzedniej gali nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a już szykuje się nam Fame MMA 12! Gdzie oglądać...

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, która ma być najciekawszą edycją w tym roku. KSW 64 odbędzie się w...

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Zaszły kolejne zmiany pod względem praw telewizyjnych w europejskich rozgrywkach piłkarskich. Gdzie teraz oglądać Ligę Europy? Już nie obejrzymy jej...

Back to Top