Gdzie obejrzeć walkę Najman vs Taxi Złotówa?

Gdzie obejrzeć walkę Najman vs Taxi Złotówa?

Już niedługo dojdzie do pojedynku kończącego karierę sportową Marcina Najmana. Przygoda tego celebryty ze sportami walki i tak już trwa zdecydowanie zbyt długo, więc wielu jest zdania, że dobrze, że obejrzymy ostatni pojedynek w wykonaniu “El Testosterona”. Dla części kibiców i fanów MMA to koniec pewnej epoki, choć nie ma co się przesadnie nastawiać na to, że to faktycznie będzie ostatnia walka Najmana. W końcu było już takich kilka w historii i Marcin za każdym razem wracał jak bumerang. Wiele zależy pewnie od wyniku walki w lutym. Gdzie będzie można ją obejrzeć?

Najman vs Taxi Złotówa. Gdzie oglądać?

Istnieje tylko jedna opcja, żeby obejrzeć walkę Najmana i Złotówy na żywo. Transmisja będzie prowadzona jedynie w Internecie, bo żadna z telewizyjnych stacji nie zdecydowała się wykupić praw do pokazania całej gali. Być może to i lepiej, bo w ten sposób dowiemy się ilu osobom tak naprawdę zależy na obejrzeniu tego wydarzenia. Żeby móc oglądać walkę Najmana i Taxi Złotówy, należy wykupić dostęp do transmisji. Cena będzie zależna od tego, kiedy zostanie złożone zamówienie:

  • Koszt PPV w przedsprzedaży – 15,50 zł
  • Wykupienie PPV w dniu walki – 19,50 zł
  • Start sprzedaży w połowie stycznia po oficjalnej konferencji prasowej

Zastosowano tutaj pierwszy raz taką metodę na polskim rynku. Mianowicie niższa cena we wcześniejszym terminie, która ma zachęcić to wykupienia dostępu jeszcze przed dniem gali. Poza tym i tak ceny nie są wysokie, co ma bezpośredni związek z popularnością wydarzenia i liczbą walk na gali Marcina Najmana.

najman-taxi-złotówa

Czy można obstawić walkę Najmana i Taxi Złotówy?

Jak najbardziej. Jako że sama gala i oczywiście walka wieczoru cieszą się sporym zainteresowaniem, do gry włączyli się również bukmacherzy. Już teraz dostępne są zakłady na walkę Najman – Taxi Złotówa. Według ekspertów faworytem jest “El Testosteron” i to pierwsza taka sytuacja od bardzo dawna. Po swojej stronie ma jednak większe doświadczenie, jak i przewagę w masie ciała. Zastanawiamy się jednak, czy będzie w stanie uwypuklić te atuty i pokazać swoją wyższość w bezpośrednim zwarciu. 

Kiedy odbędzie się walka Najmana z Taxi Złotówą?

Wszystkie informacje na temat tego wydarzenia Najman przekazuje osobiście dzięki swojemu profilowi na Twitterze. Galę zaplanowano na 13 lutego, a oczywiście walką wieczoru będzie ta pomiędzy Marcinem “El Testosteronem” Najmanem, a Szymonem “Taxi Złotówą” Wrześniem. Poza tym ma się odbyć jeszcze pięć innych pojedynków, ale pełną kartę walk poznamy dopiero wkrótce. Najważniejsze, żebyście zarezerwowali sobie sobotni wieczór przed walentynkami i wykupili dostęp do gali Marcina Najmana. Emocje gwarantowane.

Zapowiedź walki Najmana z Taxi Złotówą

Nie da się ukryć, że wszyscy widzowie będą czekali na ostatni pojedynek gali. Ważnym czynnikiem może być też fakt, że wydarzenie poprowadzi Edward Durda, a pojedynki sędziować będzie Mirosław Okniński. Dla niektórych fanów sportów walki może być to element zachęcający do wzięcia udziału w oglądaniu gali. Część osób może twierdzić, że oczywiście wszystko dla pieniędzy, jednak Taxi Złotówa już zapowiedział, że nie dlatego zdecydował się podjąć rękawicę rzuconą przez Najmana. Na swoim fanpage’u na Facebooku poinformował, że cała gaża należna mu za walkę wieczoru zostanie przekazana na leczenie i rehabilitacje legend Polskiego Sportu – Panów Marka Piotrowskiego oraz Tomasza Golloba. Taką postawę się szanuje, tym bardziej, że Szymon Wrzesień stoczył tylko dwa pojedynki w formule MMA. Pierwszy z nich zwyciężył przez TKO z Bonusem BGC, zaś w drugim przegrał z Kamilem Kałduńskim. Marcin Najman ma większe doświadczenie w ringu, ale jeśli chodzi o mieszane sztuki walki to też niespecjalnie jest się czym pochwalić. Trzy wygrane i pięć porażek nie robi na nikim wrażenia. “El Testosteron” będzie się musiał postarać, żeby wyjść z tej walki zwycięsko. W przeciwnym razie pewnie możemy się spodziewać kolejnej pożegnalnej gali.

FAQ

Kiedy odbędzie się walka Najman vs Taxi Złotówa?

Gala odbędzie się 13 lutego 2021 roku. Walką wieczoru będzie właśnie pojedynek między tą dwójką.

Gdzie obejrzę walkę Najmana i Taxi Złotówy?

Ten pojedynek obejrzysz wyłączne dzięki systemowi pay per view.

Ile kosztuje dostęp do transmisji gali Najmana?

W dniu gali pay per view kosztuje 19,90 zł, ale jeśli zdecydujesz się na wcześniejsze wykupienie dostępu, zapłacisz tylko 15,50 zł.

Ile walk odbędzie się podczas tej gali?

Oprócz pojedynku wieczoru, zaplanowanych jest jeszcze pięć innych walk, do których również mamy dostęp po wykupieniu transmisji.

You may also like

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

High League 2 – gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Tuż przed pierwszym weekendem lutego fani freak fightów zadają sobie pytanie, gdzie oglądać High League 2? W tym artykule dowiecie...

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Gdzie oglądać Fame MMA 12? Transmisja online na żywo

Emocje po poprzedniej gali nie zdążyły jeszcze do końca opaść, a już szykuje się nam Fame MMA 12! Gdzie oglądać...

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Jak obejrzeć KSW 64? Transmisje na żywo online

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW, która ma być najciekawszą edycją w tym roku. KSW 64 odbędzie się w...

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo?

Zaszły kolejne zmiany pod względem praw telewizyjnych w europejskich rozgrywkach piłkarskich. Gdzie teraz oglądać Ligę Europy? Już nie obejrzymy jej...

Back to Top