Fortuna TV – transmisje meczów na żywo online

Fortuna TV – transmisje meczów na żywo online

Wśród legalnych bukmacherów w Polsce konkurencja jest spora i będzie się jeszcze powiększać. W celu prześcignięcia konkurencji trzeba myśleć o czymś nadprogramowym, co pozwoli się wyróżnić na tle innych. Wyższe kursy, ciekawsze bonusy i liczne promocje to elementy, w których bukmacherzy stale się prześcigają. Najlepsi operatorzy na rynku poszli jednak o krok dalej i umożliwili swoim graczom oglądanie transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. Fortuna niewątpliwie należy do największych bukmacherów w Polsce, więc warto przyjrzeć się ofercie w Fortuna TV.

Załóż konto z kodem promocyjnym Fortuny

Jeśli chcesz oglądać mecze na stronie bukmachera, powinieneś się u niego zarejestrować. W Fortunie założysz konto bardzo sprawnie i bezproblemowo, dzięki czemu będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji jakie oferuje ten bukmacher. Najlepiej założyć konto w Fortunie z kodem promocyjnym, który umożliwi odebranie najwyższą kwotę bonusu na start. Wpisz kod “PREZENT” podczas rejestracji w Fortunie, a będziesz mógł skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej tego bukmachera.

Oglądanie meczów za darmo

W przypadku innych bukmacherów często konieczne jest dokonanie wpłaty na konto, posiadanie na nim środków lub zagranie kuponu w określonym terminie. W Fortunie możemy oglądać transmisje, jeżeli posiadamy jakiekolwiek środki na koncie i obstawiliśmy zakład u tego bukmachera w ostatnich siedmiu dniach. Jeśli spełniamy któryś z powyższych warunków, bez przeszkód będziemy mieć dostęp do transmitowanych wydarzeń.

Fortuna TV daje nam możliwość oglądania meczów piłki nożnej ze wszystkich najlepszych lig, ale też wielu bardziej egzotycznych, którymi zazwyczaj interesuje się mniej osób. Premier League, La Ligę, Bundesligę, Serie A i wiele innych obejrzymy bez problemu. W ofercie są nawet spotkania ligi chińskiej, więc jeśli będziemy chcieli obejrzeć mecz z mniej popularnej ligi, który obstawiliśmy, będziemy mogli to zrobić.

Poza futbolem możemy też oglądać transmisje i innych sportów. Koszykarska NBA, czy NHL w hokeja to żadna przeszkoda. Nie musisz już szukać nielegalnych streamów. Teraz masz możliwość oglądania swoich ulubionych drużyn w wysokiej jakości. Liga Mistrzów w siatkówce czy piłce ręcznej? Żaden kłopot. Wystarczy założyć konto w Fortunie i będziesz mógł obejrzeć, co tylko zechcesz.

Streamy LIVE w aplikacji Fortuny

Aplikacja bukmacherska Fortuny jest bardzo wygodna i zbiera pozytywne recenzje. Wszystkie funkcje, które oferuje wersja przeglądarkowa, mamy do dyspozycji również w aplikacji mobilnej. Łącznie z oglądaniem transmisji przez “apkę”. Wystarczy ją uruchomić i tam łatwo odszukać specjalną zakładkę “Fortuna TV”, w której wyświetlą nam się wszystkie dostępne do oglądania wydarzenia. Warto więc pobrać też aplikację Fortuny, gdyż to umożliwi nam oglądanie meczów niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Kto nie obejrzy transmisji?

Według prawa dostęp do zakładów bukmacherskich mogą mieć wyłącznie osoby pełnoletnie. To oznacza, że nie mając 18 lat, nie założysz konta w Fortunie, a w efekcie nie będziesz mógł obejrzeć żadnej transmisji. Również posiadając środki na koncie, ale nie obstawiając żadnego zakładu przez siedem dni, nie będziesz mógł skorzystać z opcji oglądania meczów. 

Fortuna TV – ocena i podsumowanie

Dzięki Fortuna TV mamy dostęp do spotkań, które często nie są transmitowane w otwartej telewizji. Istotnym pozytywem jest to, że mecze są pokazywane w dobrej jakości. Możemy je oglądać niezależnie od tego, jakim urządzeniem się posługujemy. Wystarczy zalogować się na swoje konto Fortuny i oglądać do woli. Ze słabych stron transmisji należy wspomnieć brak komentarza i niedostępną opcję powiększenia ekranu. Najlepiej więc, jeśli oglądamy mecz w pojedynkę. Chcąc obejrzeć spotkanie w większym gronie, należy rozejrzeć się za inną alternatywą.

Back to Top