Bonus powitalny Fuksiarz! Nowy bukmacher wchodzi do gry

Rok 2021 musiał przynieść wiele niespodzianek. Rozpoczynamy go od oficjalnej informacji, że na polski rynek bukmacherski wkracza nowy legalny bukmacher. Mowa oczywiście o bukmacherze Fuksiarz! Czy warto dołączyć do grona graczy Fuksiarza? Jaki bonus powitalny oferuje nowy bukmacher? Co go wyróżnia spośród konkurencji? 

Branża bukmacherska jest bardzo konkurencyjna. Obecnie na rynku działa już kilkanaście legalnych bukmacherów. Fuksiarz ma dość trudne zadanie. Musi przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do rejestracji w swoim serwisie. Jaki jest jego plan na rozwój? Czy możemy się spodziewać, że Fuksiarz za jakiś czas uplasuje się w czołówce polskich bukmacherów? Tego nie wiemy, ale z zaciekawieniem będziemy obserwować jego działania. 

Fuksiarz bonus powitalny dla nowych graczy 

Serwis bukmacherski Fuksiarz.pl dopiero co wystartował, dlatego spodziewamy się, że dostępny będzie do odbioru atrakcyjny bonus na start dla pierwszych graczy nowego bukmachera. Wysoki bonus powitalny to często klucz do sukcesu bukmachera. Jak wiadomo typerzy lubią dostawać atrakcyjne promki i chętnie z nich korzystają. Bonus powitalny Fuksiarz składa się przede wszystkim z wysokiego bonusu cashback.

Odbierz bonus cashback w Fuksiarzu!

Bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka, jest jednym z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich. Mimo to nie można powiedzieć, że często występuje w ramach oferty powitalnej dla nowych graczy. Tylko najlepsi bukmacherzy dodają go do swojej oferty promocyjnej. Na czym polega bonus cashback?  Cashback nazywany jest również zakładem bez ryzyka. Po samej nazwie bonusu możemy się zorientować na czym polega. Cashback daje możliwość postawienia kuponu bez ryzyka utraty pieniędzy. W przypadku kiedy zakład okaże się przegrany, bukmacher Fuksiarz zwróci postawione pieniądze na konto gracza. 

Jak odebrać bonus powitalny w Fuksiarz?

Doświadczeni gracze wiedzą, że proces odbierania bonusu bukmacherskiego na start jest bardzo prosty i u każdego buka wygląda podobnie. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką, opiszemy pokrótce, jak odebrać bonus powitalny u bukmachera Fuksiarz. Bonus powitalny Fuksiarz może być nazywany również bonusem rejestracyjnym, ponieważ odbiera się go podczas zakładania konta u bukmachera. Aby odebrać więc bonus na start od Fuksiarza, musisz zarejestrować u niego swojego konto. Tylko wtedy uzyskasz dostęp do wyjątkowej promocji, przysługującej wszystkim nowym klientom bukmachera Fuksiarz. 

Fuksiarz kod promocyjny – czy jest dostępny? 

Wielu bukmacherów udostępnia specjalne kody promocyjne dla graczy VIP, które zwiększają wartość maksymalną bonusu powitalnego lub odblokowują dodatkowe promocje. Bukmacher Fuksiarz na ten moment nie zdecydował się na udostępnienie dedykowanego kodu promo. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie i kod promocyjny Fuksiarz będzie dostępny, na pewno o tym poinformujemy. 

Bukmacher Fuksiarz promocja na start – podsumowanie

Nie ukrywamy, że z zainteresowaniem będziemy przyglądać się bukmacherowi Fuksiarz. Pomimo to, że są to jego pierwsze miesiące działalności, to można powiedzieć, że oferta Fuksiarza wydaje się być obiecująca. Bukmacher zaoferował swoim graczom ciekawą ofertę zakładów, atrakcyjne bonusy i promocję na start, a także wiele metod płatności i wysokie kursy.

Fuksiarz – cashback bez końca

Cashback bez końca będzie opcją wprowadzoną dla stałych graczy, którzy zyskają dodatkowe środki za obstawione zdarzenia. Łącznie klienci Fuksiarza będą mogli dostać aż 50% zwrotu stawki za przegrany kupon. Jej wysokość będzie warunkowała ilość meczów. Pieniądze za przegrane zakłady będą gromadzone na specjalnym koncie cashback, z którego w każdej chwili będzie można przelać pieniądze na konto główne. Promocji będą podlegały specjalne zdarzenia, których kurs minimalny będzie musiał wynosić co najmniej 1.20.

Early payout w Fuksiarz.pl

Fuksiarz zaskoczy swoich klientów funkcją znaną, póki co wyłącznie zagranicznym bukmacherom – early payout. Będzie to możliwość, która zabezpieczy graczy przed niespodziewaną przegraną. Jeśli drużyna będzie wygrywała przewagą dwóch goli, bukmacher automatycznie zaliczy spotkanie jako wygrane. Nawet w przypadku odrobienia strat drugiej drużyny, nie przegramy zakładu, gdyż zostanie już wcześniej rozliczony na plus. Promocją objęte będą wybrane przez bukmachera wydarzenia z oferty przedmeczowej.

Legalny bukmacher Fuksiarz.pl – FAQ

Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny?

Bukmacher Fuksiarz prowadzi swoją działalność na podstawie uzyskanej licencji od Ministerstwa Finansów. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych otrzymał dokładnie w grudniu 2020 r.

Ile powinna zająć rejestracja w Fuksiarzu?

Fuksiarz oferuje szybką rejestrację bez dowodu, więc proces zakładania konta nie przekracza zazwyczaj 2-3 minut.

Kto może odebrać bonus powitalny?

Do odebrania bonusu powitalnego w Fuksiarzu uprawnione są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w serwisie fuksiarz.pl i są.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Fuksiarz nie udostępnia ani nie wymaga podawania kodu promocyjnego podczas rejestracji. Bonus przyznawany jest bez dedykowanego kodu.

You may also like

BetGames. Na czym polegają zakłady na gry karciane?

BetGames. Na czym polegają zakłady na gry karciane?

Bukmacherzy wciąż poszerzają swoją ofertę. Z roku na rok coraz więcej osób dołącza do grona oddanych graczy zakładów bukmacherskich. Nic...

Mecz na żywo w telefonie? Aplikacje na Android. Gdzie oglądać mecze?

Mecz na żywo w telefonie? Aplikacje na Android. Gdzie oglądać mecze?

Co należy zrobić, by obejrzeć mecz na żywo w telefonie? To bardzo często pojawiające się pytanie w internecie. W poniższym...

E-sport dla początkujących. Czym jest e-sport?

E-sport dla początkujących. Czym jest e-sport?

E-sport w ostatnim czasie bardzo zyskał na popularności. Nie jest już postrzegany jako rozrywka dla dzieciaków a oficjalna dyscyplina sportu....

Zakłady na żywo, czyli live betting u polskich legalnych bukmacherów

Zakłady na żywo, czyli live betting u polskich legalnych bukmacherów

Graczy zakładów bukmacherskich można podzielić na takich, którzy obstawiają przedmeczowo oraz tych, którzy preferują silne emocje towarzyszące obstawianiu na żywo....

Back to Top