BetGames. Na czym polegają zakłady na gry karciane?

BetGames. Na czym polegają zakłady na gry karciane?

Bukmacherzy wciąż poszerzają swoją ofertę. Z roku na rok coraz więcej osób dołącza do grona oddanych graczy zakładów bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy starają się dopasować swoje usługi do potrzeb potencjalnych klientów. Urozmaiceniem do standardowych zakładów bukmacherskich są zakłady na gry karciane. Na czym polegają zakłady na gry karciane? Czym są BetGames? Kto jako pierwszy wprowadził BetGames do swojej oferty? Gdzie najlepiej obstawiać karcianki? 

Czym są zakłady na gry karciane? 

Zakłady na gry karciane to nic innego jak zakłady bukmacherskie na symulację gier karcianych. Gracze zarejestrowani w serwisach bukmacherskich mogą typować wyniki symulowanych gier. Gracz nie bierze udziału w rozdaniach, a jedynie typuje przewidywane zdarzenia, dzięki czemu jest to legalna i zgodna z ustawą o grach hazardowych forma rozrywki. 

Zakłady na poker, wojnę i bakarat 

Jakie gry karciane można typować u bukmachera? Choć oferty bukmacherów na gry karciane nieco się od siebie różnią, to wśród najpopularniejszych można bez wątpienia wymienić zakłady na:

  • poker,
  • bakarat,
  • wojnę,
  • blackjack.

Podejrzewamy, że z czasem pojawi się więcej propozycji. Najbardziej popularny jest rzecz jasna poker. Na czym polega różnica między graniem w pokera, a zakładami na pokera? Jeszcze raz chcemy odróżnić obstawianie zakładów na poker od standardowej gry w pokera. Jeżeli grałeś kiedyś w pokera, to wiesz, że żetonami obstawia się swoje karty. Jeśli jednak obstawiasz zakłady na pokera u bukmachera, to widzisz karty wszystkich wirtualnych graczy i stawiasz zakłady albo na zawodnika, który Twoim zdaniem wygra, albo na zwycięski układ, układy kart. Warto zaznaczyć, że w zakładach na poker nie mamy do czynienia ze stawkami, a wirtualni gracze nie mogę odejść do stolika w trakcie gry, co jest równoznaczne w graniu do końca. 

Gry karciane w zakładach bukmacherskich – gdzie obstawiać?

Zakłady karciane to w Polsce nowość, a jako pierwszy wprowadził je do swojej oferty bukmacher STS. BetGames, bo jest to oficjalna nazwa zakładów na karcianki u tego bukmachera, są innowacyjnym produktem, który zyskał wielu graczy tuż po premierze. STS nie jest jednak jedynym bukmacherem oferującym tego typu zakłady. Tuż po nim zakłady na gry karciane wprowadził forBET, LV BET, TOTALbet i Fuksiarz.

Czy zakłady na gry karciane są legalne? 

Wielu graczy zakładów bukmacherskich być może nawet na co dzień się nad tym nie zastanawia, ale funkcjonowanie firm bukmacherskich jest dokładnie uregulowane przez prawo. Fakt, że do samej rejestracji konta gracza bukmacher wymaga podania wielu danych osobowych, a nawet skanu dowodu osobistego o tym świadczy. Dokumentem, który opisuje zasady funkcjonowania branży bukmacherskiej jest ustawa hazardowa z 2017 r. Zawiera ona dokładne wytyczne dla firm hazardowych w zakresie tego, jakie wymogi musi spełniać legalny biznes hazardowy. 

Wprowadzenie w życie ustawy hazardowej oznaczało również, że wszystkie kasyna online stały się nielegalne. Wyjątek stanowi podmiot kontrolowany przez państwo. Tutaj warto sobie uzmysłowić, że mimo to, że gry karciane są nielegalne, to zakłady na gry karciane nie są już zabronione. Gracze zakładów bukmacherskich mogą bez żadnych obaw stawiać zakłady na gry karciane. Bukmacherzy nie naruszają żadnych zapisów ustawy hazardowej, ponieważ w ich serwisach mamy dostęp do symulacji gier karcianych, a gracze nie uczestniczą w rozdaniach, a jedynie typują ich wynik.

Zakłady na BetGames – podsumowanie 

Zakłady na gry karciane to ciekawa opcja dla graczy, którzy szukają nowych wyzwań. Gracze, którzy nieco się znudzili bukmacherką i nie przekonuje ich dłużej standardowa oferta zakładów, mogą spróbować swoich sił w BetGames. Bukmacherzy, którzy zdecydowali się wprowadził zakłady na karcianki, otworzyli się także na zupełnie nową grupę docelową. Wprowadzenie zakładów na gry karciane przez polskich legalnych bukmacherów musiało zakończyć się sukcesem. Przypominamy, że od momentu wejścia w życie ustawy hazardowej z 2017 r. wszystkie kasyna online na terenie Polski stały się nielegalne. Tak więc entuzjaści gier karcianych chętnie sprawdzają możliwości zakładów na BetGames.

Zakłady na gry karciane – FAQ

Na jakie gry karciane można stawiać zakłady u bukmacherów?

Bukmacherzy oferują zwykle zakłady na pokera, bakarata, wojnę, blackjacka.

Gdzie można obstawiać zakłady na gry karciane?

Gry karciane w zakładach bukmacherskich oferują: STS, TOTALbet, forBET, BetX . STS jako pierwszy w Polsce wprowadził zakłady na gry karciane, dlatego BetGames STS kojarzy się z tym bukmacherem

Co to jest BetGames?

Betgames to inaczej zakłady na gry karciane, których gracze obstawiają wynik rozgrywki prowadzonej między wirtualnymi zawodnikami.

Na czym polega różnica między graniem w pokera, a zakładami na pokera? 

W zakładach na poker obstawiasz zawodnika, który Twoim zdaniem wygra lub zwycięski układ kart. Nie bierzesz udziału w rozgrywce, a obstawiasz jej wynik.

You may also like

Otrzymuj Premium Typy i zacznij wygrywać w zakładach bukmacherskich!

Otrzymuj Premium Typy i zacznij wygrywać w zakładach bukmacherskich!

W dzisiejszych czasach zakłady bukmacherskie osiągnęły bardzo dużą popularność. Premium Typy są projektem, który przy takim stanie rzeczy może osiągnąć...

Mecz na żywo w telefonie – aplikacje na Android. Gdzie oglądać mecze?

Mecz na żywo w telefonie – aplikacje na Android. Gdzie oglądać mecze?

Co należy zrobić, by obejrzeć mecz na żywo w telefonie? To bardzo często pojawiające się pytanie w internecie. W poniższym...

Bonus powitalny Fuksiarz! Nowy bukmacher wchodzi do gry

Rok 2021 musiał przynieść wiele niespodzianek. Rozpoczynamy go od oficjalnej informacji, że na polski rynek bukmacherski wkracza nowy legalny bukmacher....

E-sport dla początkujących. Czym jest e-sport?

E-sport dla początkujących. Czym jest e-sport?

E-sport w ostatnim czasie bardzo zyskał na popularności. Nie jest już postrzegany jako rozrywka dla dzieciaków a oficjalna dyscyplina sportu....

Back to Top